תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

מקצוע טכני מבוקש

אם תשאלו את האימהות של היום את אותה שאלה "מה ללמוד?", סביר להניח שהתשובה תהיה מעט שונה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

האימהות של היום חולמות שהילדים שלהן יעסקו במקצוע שיש בו עבודה רבה ושאפשר לפתח בו קריירה ולהתקדם. מקצוע טכני מכל סוג שהוא עונה על קריטריונים אלו. אז מה באמת נחשב למקצוע טכני מבוקש? יש כמה וכמה כאלה, עליכם לבחור את מה שאתם הכי מתחברים אליו, ולדאוג שתעברו הכשרה מתאימה כדי להצליח לעסוק בו במקצועיות רבה. במכללת מלט"ש תמצאו מגוון רחב ביותר של קורסים ללימודי מקצועות טכניים מבוקשים. קורסים שמועברים ע"י אנשי מקצוע מנוסים ומעולים שרק מחכים לחלוק את הידע הרחב שלהם איתכם.

מקצוע טכני מכניס
כשחושבים ומתלבטים מה ללמוד השיקול הראשון שעולה הוא ההכנסה שניתן להגיע אליה מעיסוק במקצוע. מקצועות טכניים יכולים להיות מכניסים במיוחד, בעיקר עם ההתקדמות הטכנולוגית שהולכת ותופסת תאוצה. זה יכול להיות טכנאי פלאפונים אשר לו תמיד תהיה עבודה, טכנאי ציוד אבטחה ומצלמות, טכנאי מערכות מיגון לרכב ועוד ועוד.

המקצועות הכי נדרשים בישראל
מקצועות נדרשים הם מקצועות שתמיד יש בהם עבודה. מקצועות טכניים הם כאלה והעוסקים בהם יעידו שהעבודה לעולם אינה נגמרת. אלא שכדי לשמש כאיש טכני עסוק ומבוקש יש להיות מקצועי בעל יכולת לטפל במגוון רחב של סוגי תקלות. במכללת מלט"ש תוכלו לבחור איזו הכשרה לעבור ולהתחיל לשמש מיד בתום הלימודים כטכנאים מקצועיים ועסוקים.

לימודי מקצוע מבוקש
במכללת מלט"ש עוסקים בהצלחה כבר שנים רבות בהכשרה של סטודנטים על מגוון רחב של מקצועות טכניים מבוקשים. סטודנטים רבים יעידו על השתלבות מהירה וקלה בשוק העבודה בתום הלימודים, ועל פיתוח קריירה מצליחה. הלימודים במלט"ש מתאימים גם לבעלי נסיון וגם לכאלה ללא נסיון, גם למי שפנוי בשעות הבוקר וגם לאלו הזמינים ללימודים רק אחר הצהרים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X