תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מקצוע בבאר שבע

לימודי מקצוע הפכו בשנים האחרונות לפופולארים כמעט כמו לימודי תואר

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

משך זמן הלימודים הקצר יחסית, העובדה שיוצאים בתום הלימודים עם מקצוע מבוקש ביד, והידע הפרקטי הרב שרוכשים במהלך הלימודים הם שהפכו את לימודי המקצוע למבוקשים ביותר ע"י צעירים ומבוגרים כאחד. מהיום כבר אין צורך להרחיק עד למרכז בכדי לרכוש מקצוע במוסד לימודים ברמה גבוהה. למכללת מלט"ש סניפים בכל רחבי הארץ וגם סניף דרומי בבאר שבע. לימודי המקצוע במלט"ש מועברים על-ידי טובי המרצים ויאפשרו לכם להשתלב בקלות ובהצלחה במעגל העבודה.

לימודי קריירה שנייה באיזור הדרום
ישנם מקצועות מסויימים שהם שוחקים במיוחד ומי  שעובד בהם מוכרח לשנות כיוון בשלב כזה או אחר של חייו. קריירה שנייה מתאימה גם למי ששחוק מהמקצוע הנוכחי שלו, גם למי שמובטל ונתקל בקושי למצוא עבודה בתחום שלו וגם למי שסתם כך חפץ בהחלפת מקצוע. במכללת מלט"ש, סניף באר שבע (ושאר הסניפים שבארץ), תוכלו ללמוד מקצוע ולפתוח בקריירה שנייה כשברשותכם ידע וכלים רבים ומתאימים. 

קורסים למבוגרים בבאר שבע והסביבה
כיום אין גיל שנחשב למבוגר מידי בשביל לצאת וללמוד. תוחלת החיים עלתה ובאמת אין שום סיבה שתתפשרו על מקצוע שאתם לא מרוצים בו או שלמים איתו. צאו ללמוד! לא חשוב בני כמה אתם, מה שחשוב הוא שתעשו זאת עם מכללה מקצועית וידועה בתחום לימודי המקצוע והתעודה. בבאר שבע והסביבה תוכלו ללמוד במכללת מלט"ש שידועה בהכשרה מקצועית מעולה ובמסלולי לימוד שמועברים ע"י מרצים מהשורה הראשונה.

מכללה טובה ללימודי תעודה בדרום
לימודי תעודה נחשבים ללימודים יעילים וטובים במיוחד. גם בשל העובדה כי הם קצרים יחסית וניתן ללמוד בשעות הערב, וגם בשל העובדה שבסופם יוצאים עם תעודה שמאפשרת להתחיל לעבוד. באיזור הדרום תוכלו ללמוד תעודה בתחום שמעניין אתכם במכללת מלט"ש שבבאר שבע. בתום הלימודים, ובמידה ותעמדו בדרישות, תוכלו להשתלב בשוק העבודה כשאתם מוסמכים בתחום שבחרתם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X