תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

רעיונות למקצוע חדש

יש שלב מסויים בחיים בו אנשים רבים מגיעים לתחושת מיצוי מהעיסוק המקצועי שלהם. תחושת המיצוי מלווה בדר"כ בתחושת חוסר סיפוק בעבודה, ברצון להתפטר ובצורך דחוף לשנות כיוון מקצועי

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

חשוב שתדעו שאם הגעתם לשלב הזה בחייכם יש מה לעשות בנידון! במכללת מלט"ש תמצאו מגוון רחב של קורסים ולימודי תעודה שמתאימים בדיוק לאנשים שמאסו במקצוע הנוכחי שלהם ורוצים לשנות את עיסוקם.

הסבה מקצועית בגיל מבוגר
אף גיל הוא לא מבוגר מידי בכדי לבחור לעסוק במשהו שאתם אוהבים. רבים כבר הבינו את זה ובוחרים מידי שנה לעשות הסבה מקצועית ולהחליף קריירה גם בגיל שנחשב מאוחר. מכללת מלט"ש מציעה קורסים רבים שיאפשרו לכם להחליף מקצוע ולהנות מתחושות מיצוי וסיפוק, גם אם אתם נחשבים למבוגרים. בואו להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד ולבחור את זה שהכי מתאים עבורכם.

קריירה שנייה אחרי גיל 50
גם אם נדמה שלהחליף מקצוע בגיל 50 אינו דבר פשוט, זה עדיין דבר אפשרי לחלוטין. מה שכן, מומלץ לבחור במקצוע חדש שמצד אחד יעניין אתכם וימלא אתכם בתחושות טובות, ומצד שני יהיה מקצוע שיש בו עיסוק ופרנסה. הלימודים במכללת מלט"ש מתאימים באופיים גם למבוגרים שחפצים במקצוע חדש בו יוכלו להשתלב בקלות ובמהירות בחזרה בשוק העבודה.

לימודי מקצוע חדש בזמן קצר
כשמחליטי להחליף מקצוע בדר"כ אין זמן ללימודי מקצוע חדש שנמשכים לאורך מספר שנים. במכללת מלט"ש תמצאו מסלולי לימוד רבים שניתן לסיים אותם בפרק זמן לא ארוך במיוחד. בנוסף לכך, ישנם מקצועות רבים אותם ניתן ללמוד במסלול לימודי ערב או בימי שישי, מה שאומר שתוכלו להמשיך לעבוד במקביל ללימודים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X