תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודים אחרי גיל 40

תוחלת החיים שעלתה פלאים בשנים האחרונות הביאה לכך שגיל 40 הוא בעצם כמעט כמו 20. זה אומר למעשה שכל החיים עוד לפניכם בגיל הזה, ושאפשר לעשות הכל.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

כולל לימודים, כולל שינוי קריירה וכולל כל דבר שאתם מתלבטים לגביו כעת אבל בגיל 20 לא הייתם מתלבטים כלל. במכללת מלט"ש תמצאו קורסים רבים שמתאימים למבוגרים, או לכאלה שחצו את גיל ה-40 ומרגישים שחוקים מעבודתם הנוכחית. תרכשו מקצוע חדש, תוכשרו לעבוד בדבר אחר שמעניין ומושך אתכם, ותצאו לדרך חדשה מלאי אנרגיות ונסיון חיים.

הכשרה מקצועית למובטלים
אם מצאתם את עצמכם בגיל מבוגר מובטלים חשוב שתתעודדו ותבינו כי זה ממש לא סוף העולם. שנסו מותניים ובואו לעשות שינוי שיקדם אתכם לדרך חדשה ואולי אף טובה יותר. במכללת מלט"ש תוכלו לרכוש מקצוע חדש , לעבור הכשרה מקצועית ע"י טובי המרצים ולקבל הזדמנות חדשה לשינוי מקצועי בחייכם. תחומי הלימוד במלט"ש הינם מגוונים , כך שכמעט כל אחד יכול למצוא דבר שיעניין אותו וימנף אותו לקריירה חדשה ולאתגרים אישיים.

קורסים למבוגרים
בגיל מבוגר ישנו הרגע הזה שמרגישים שחיקה מקצועית ואיבוד עניין מהעבודה הנוכחית. ברגע כזה חשוב לא להישאר במקום שאינו טוב עבורכם ולקחת החלטה אמיצה על יציאה לדרך חדשה. מלט"ש מציעה מגוון קורסים שמתאימים למבוגרים שמעוניינים בשינוי מקצוע. חלק מבעלי המקצועות השחוקים אף ייהנו מלימודים על חשבון המדינה, כך שהסיפור הזה יכול להיות משתלם למדי.

קריירה שנייה במקצוע טכני
מלט"ש היא המכללה המובילה בארץ ללימודי מקצועות טכניים. התחום הטכני הוא רחב ומגוון כל-כך וכולל המון תחומי לימוד. מקצועות טכניים מתאימים הן לצעירים שחפצים בקריירה והן למבוגרים יותר שלומדים מקצוע כדי לפתוח בקריירה שנייה. ניתן ללמוד במלט"ש גם בשעות הערב או בימי שישי, כך שזה יכול להתאים למי שרוצה לשנות מקצוע, אך עדיין נדרש לעבוד כדי לממן את משפחתו.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X