תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

רשיון טכנאי גז

רכישת מקצוע טכני יכולה להיות מאוד מבלבלת. אתרי הלימודים השונים מציעים אינספור אפשרויות לקורסים אשר יכשירו ויעניקו לכם תעודות כאלה ואחרות. הכל טוב ויפה אבל…….

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

כדאי לחשוב על היום של אחרי הלימודים ומה באמת אפשר לעשות עם התעודה המדוברת. קורס טכנאות גז יעניק לכם מקצוע מבוקש אשר יפתח עבורכם דלתות רבות לאחר שתישאו בארנקכם תעודת רשיון רשמית לעבודה מגז מטעם מדינת ישראל.

למה חשוב לעבוד בתחום הגז בצורה מסודרת
גז ביתי, גם אם נראה לכם פשוט ולא מסובך מידי טומן בחובו סכנות רבות כאשר מדובר באדם לא מקצועי אשר טיפל בצנרת או במכלולים השונים. לצערנו, מפעם לפעם ניתן להיתקל בכותרות העיתונים בסיפורי תאונות הנובעות באופן ישיר מטיפול שנעשה במערכות גז על ידי גורמים שרחוקים מאוד מלהיות טכנאי גז מוסמך. לימודי טכנאות גז יעניקו לכם את הכלים המקצועיים לעבודה בטוחה ויכינו אתכם להסמכות הרשויות לקבלת אישור עבודה בגפ"מ.

הסמכה לעבודה בגז
ככבל מקצוע אשר אחריות רבה לצידו גם תחום העבודה בגז בישראל מוסדר ומפוקח וכל אדם אשר מעוניין לעסוק בתחום, בהרכבה או בתחזוקה של מערכות גז מחויב ברשיון מטעם המדינה. רשיון לעבודה בגז יינתן לאחר בחינה הכוללת היבטים תיאורטים וגם בחינה מעשית. בפני טכנאי גז בעלי רשיון אפשרויות תעסוקה רבות הכוללות: עבודה במפעלים, עבודה בשוק הפרטי ומאפשרת לכם לעבוד גם כעצמאיים.

מכללות המכשירות טכנאי גז
קורסי טכנאי גז רמה 1 יכינו את הסטודנטים למבחני הסמכה לעבודה בגז. ניתן למצוא ברחבי הארץ בתי ספר מקצועיים העוסקים בתחום, חלקם אף שייכים לחברות הבולטות בענף. אצלנו, במכללת מלט"ש תוכלו ליהנות מפריסה ארצית ולימודים באזור מגוריכם (תל-אביב, חיפה, ירושלים ובאר שבע). הלימודים מועברים על ידי אנשי שטח מקצועיים ומשלבים ידע תיאורטי עשיר והתנסות מעשית כל הדרך אל התעודה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X