תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

רכישת מקצוע אחרי הצבא

רגע השחרור הצבאי הוא רגע מפנה בחיים. מעבר לזה שהוא מלווה בתחושות חופש אדירות, הוא גם רגע כזה שמאפשר לכם לבחור במה תרצו לעסוק, כאשר כל האפשרויות פתוחות בפניכם

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

זהו רגע שבו עליכם להחליט החלטות כבדות משקל לגבי עתידכם, החלטות שילוו אתכם למשך שנים רבות. אחת ההחלטות החכמות ביותר שתוכלו לקחת עבור עצמכם היא ללמוד מקצוע שבו תוכלו להשתלב בהצלחה בשוק העבודה. במכללת מלט"ש תמצאו מגוון רחב של לימודי מקצוע ולימודי תעודה שמועברים ע"י טובי המרצים, ויסייעו בידכם להשתלב לעבודה במקצועות מבוקשים.

לימודי תעודה כמקפצה לקריירה
לימודי תעודה אורכים פחות זמן מלימודי תואר ראשון, אך הם יכולים להיות יעילים לא פחות. מי שבוחר בלימודי תעודה עשוי למצוא את עצמו משתלב מהר מאוד לעבודה במקצוע מבוקש, שלו דרישה רבה במעגל העבודה. לימודי תעודה יאפשרו לכם להתפתח בתחום המקצועי ואפילו לעשות קריירה במקצוע שלמדתם, במידה ותהיו טובים כמובן. במכללת מלט"ש תמצאו מגוון רב של תחומים בהם תוכלו לרכוש תעודה מקצועית, שתעזור לכם להתקדם ולפתח קריירה מוצלחת.

מה כדאי ללמוד?
מה כדאי ללמוד זוהי אולי השאלה שמעסיקה כל חייל משוחרר שסיים את שירותו הצבאי. כדי לענות על השאלה הזו יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים. אחד החשובים שבהם מתקשר כמובן להעדפות אישיות ותלוי במה שתרצו לעסוק בעתידכם המקצועי. פרמטר שני, ולא פחות חשוב, קשור לביקוש שיש למקצוע הנלמד. זה אומר שיהיה כדאי לכם לקחת בחשבון את הביקוש שיש למקצוע שתבחרו ללמוד. אם תעשו זאת, תוכלו להבטיח לעצמכם סיכויים גבוהים יותר להשתלב בהצלחה לעבודה בתום הלימודים.

קורס מקצועי לחיילים משוחררים
שוק העבודה כיום לא נמצא במקום פשוט כל-כך והוא מוצף בבעלי מקצוע רבים שלא מצליחים למצוא עבודה בתחומם. על מנת שלא תהיו כמו אותם אלו, חשוב לבחור בקפידה את לימודי המקצוע שלכם ולבחור במקצוע מבוקש שבו תוכלו למצוא עבודה בקלות. במכללת מלט"ש ישנם קורסים מקצועים רבים שמתאימים לחיילים משוחררים, ומאפשרים להם לרכוש מקצוע מבוקש ולהשתלב בהצלחה במעגל העבודה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X