תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים ללימודי מקצוע לחרדים

בשנים האחרונות מוסדות לימוד רבים החלו להבין את החשיבות שביצירת מסלולי לימוד המתאימים למגזר החרדי. מסלולי לימוד אלו יעסקו בדר"כ בלימודי מקצוע שימושי, כזה שיש לו ביקוש, והוא מאפשר השתלבות הבוגרים במעגל העבודה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

מדובר בלימודים שלא מצריכים ידע או נסיון קודם והם מכשירים את הלומדים אותם לעסוק במקצוע מיד בתום הלימודים. אצלנו במכללת מלט"ש תמצאו מגוון מסלולי לימוד מקצוע שמתאימים במיוחד למגזר החרדי ולאנשים שרוצים למצוא עבודה מעניינת ומתגמלת.

שילוב חרדים בשוק התעסוקה
היום אדם ללא מקצוע או ללא תעודה יתקשה מאוד להשתלב בשוק התעסוקה. גם במגזר החרדי הבינו זאת, ולכן ניתן לראות חרדים רבים שיוצאים ללמוד על מנת לרכוש מקצוע ולעבוד בו. במכללת מלט"ש ישנם קורסים לחרדים לעבוד במקצועות מבוקשים, שיאפשרו להם להשתלב במעגל התעסוקה במגוון תפקידים ומשרות.

קורסי טכנאים למגזר החרדי
אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר, זה שתמיד צריך , הוא טכנאי. זה יכול להיות טכנאי מקררים, מכונות כביסה, מערכות מיגון לבית ומה לא. חרדים שמעוניינים להשתלב בשוק העבודה מוזמנים ללמוד קורס טכנאים שמעניין אותם ולרכוש את כל הידע הרלוונטי בתחום.

לימודי ערב לחרדים
אחת הבעיות שבהן נתקל המגזר החרדי ברצונו ללמוד מקצוע, הוא בעיית הפניות. לרבים מהחרדים הבקרים אינם פנויים, משום שהם מעבירים אותם בלימודי תורה או בכל עיסוק אחר. אנחנו במכללת מלט"ש הבנו זאת מזמן ויצרנו מסלולי לימודי ערב שיתאים במיוחד לחרדים שיכולים ללמוד אך ורק בערבים. כך לא יצטרכו לוותר על חלומם לרכוש מקצוע ולהשתלב בשוק התעסוקה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X