תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים עם השמה לעבודה

בוגרים שמסיימים את לימודיהם הם בדר"כ בעלי רעב להצלחה ורצון עז להשתלב במקום עבודה וליישם את שלמדו בקורס. אלא שלא תמיד הדברים כל-כך פשוטים משום אחד הדברים הקשים בתום לימודי המקצוע הוא מציאת עבודה בתחום

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

ישנם מקרים בהם השוק מוצף בעובדים, ומציאת עבודה קשה לעיתים מהלימודים עצמם. אצלנו במכללת מלט"ש תמצאו מגוון רחב של קורסים למקצועות מבוקשים, מקצועות בהם יש צורך עז בעובדים. אנו מצידנו נעשה הכל כדי לסייע לכם למצוא מקומות עבודה להשתלב בהם ולהפגין את כישוריכם.

לימודים עם השמה לעבודה
מוסדות לימוד מסויימים מבטיחים לכם מציאת עבודה בתום הלימודים, אולם לא כולם יכולים להבטיח זאת. מה שחשוב הוא שתרכשו מקצוע מבוקש, שתעברו הכשרה מקיפה ומקצועית, וכך תוכלו למצוא עבודה בעצמכם ובזכות כישוריכם. אל תתפשרו על בחירת מוסד הלימוד ולכו על אחד מקצועי ובעל נסיון בהכשרה מקצועית בתחום המעניין אתכם.

משרות לבוגרי הקורסים
במכללת מלט"ש ישנו מגוון רחב של מסלולי לימוד במספר רב של תחומים. בוגרי הקורסים במלט"ש ברוב המקרים מוצאים עבודה בקלות ומשתלבים בהצלחה המעגל העבודה. טובי המרצים המלמדים במלט"ש מגיעים מהשטח ומתוקף כך הם בעלי הכרות נרחבת עם מגוון מקומות עבודה. צוות המרצים במלט"ש מאמין ביחס אישי לכל סטודנט וסטודנט ויפעל רבות ככל הניתן כדי לסייע לבוגרי הקורס למצוא משרות שוות.

קורסים של התמ"ת לרכישת מקצוע (י"ם)
משרד התמ"ת (תעשייה, מסחר ותעסוקה) פועל רבות כדי לשלב כמה שיותר אנשים במעגל העבודה. כתוצאה מכך הוא מפעיל תוכניות בהן ניתן ללמוד קורסים מסויימים במחירים נוחים. התוכניות נועדו כדי לאפשר לכמה שיותר אנשים להשתלב במעגל העבודה. במכללת מלט"ש תמצאו מגוון רחב של קורסים המוכרים ע"י התמ"ת, שיאפשרו לכם לרכוש מקצוע ולמצוא עבודה בתחום.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X