תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

מה לומדים בקורס עיבוד שבבי?

המכונות המתוחכמות האלה שפועלות בשירות התעשייה וההיי-טק לא פועלות לבדן. למרות שנדמה שהן כל-כך משוכללות, ושממש אין צורך ביד אדם, למעשה לא כך הדבר.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

המפעילים של המכונות האלו הם בוגרי קורס עיבוד שבבי, ביכולתם לתכנת, להפעיל ולשלוט על אותן המפלצות הטכנולוגיות. לימודי עיבוד שבבי מתאימים לבעלי יכולות טכניות, לבעלי קליטה מהירה וכמובן למי שהתחום המאתגר הזה מושך אותו. אצלנו במכללת מלט"ש ניתן למצוא קורס עיבוד שבבי שמועבר ע"י טובי המרצים, ויכשיר אתכם להיות מתכנתי CNC ולהשתלב במגוון תפקידים טכנולוגיים מרתקים. הקורס "רץ" כבר שנים רבות והכשיר עד כה מאות רבות של בוגרים.

לימודי תכנות CNC
מתכנתי CNC, כאמור, הם אלו שמפעילים את המכונות השונות המשמשות בתעשייה. רק מתכנת CNC מוסמך יוכל להבין את המכונה לעומק, לתכנת, לתפעל ולטפל בתקלות. במהלך הלימודים מתרגלים המתכנתים גם פרוייקטים מעשיים, וגם לימודים תיאורטיים שמכשירים אותם לתפעל את המכונות. הלימודים נוגעים, בין היתר, בתורת החומרים, כרסום, חריטה ובעוד נושאים הכרחיים לטובת המקצוע.

הפעלת מכונת חריטה
מכונות החריטה הן הלב הפועל של כל מפעל או חברה בתחום התעשייה. מדובר למעשה במכונות שהן הכרחיות על-מנת לתכנן ולייצר מוצר חדש וכמובן גם מוצרים קיימים. מפעילי מכונות חריטה מוסמכים יוכלו להשתלב בתעשיות השונות וגם בתחום ההיי-טק. בכדי לשמש כמפעיל מכונות חריטה ישנו צורך בלימודי קורס עיבוד שבבי, שכן רק כך ניתן לתפעל את המכונות במקצועיות וביעילות.

קורס למקצוע מבוקש
בשנים האחרונות התעשייה מחפשת אחר עוד ועוד אנשים מוסמכים שיצטרפו לשורותיה למגוון תפקידי תכנות או תפקידים נוספים. התפתחות התעשייה הטכנולוגית היא כל-כך מהירה עד כי כמעט תמיד ישנו מחסור בעובדים מיומנים בתחום. כתוצאה מכך מתכנתי CNC ועיבוד שבבי הפכו להיות מבוקשים ע"י חברות רבות שמבקשות לצרף אנשים מוכשרים לשורותיהם. זה הפך להיות מקצוע מבוקש ביותר ומי שילמד אותו עשוי למצוא את עצמו "נרדף" ע"י חברות מהמובילות בתחום.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X