תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

רעיונות קריירה שנייה

יחידי סגולה הם אלו המסוגלים לעבוד באותו מקצוע במשך כל חייהם. עבור הרוב הגדול תחושת המיצוי מגיעה בשלב מסויים וגוררת איתה את הצורך בשינוי ובהחלפת מקצוע.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

קריירה שנייה והסבה מקצועית הפכה דבר מקובל ביותר בשנים האחרונות, וקיימים מוסדות לימוד רבים שבהם לומדים אנשים מבוגרים מקצוע חדש לצד סטודנטים צעירים. במכללת מלט"ש תמצאו מגוון רחב של קורסים ולימודים שמתאימים לאותם אנשים ששחקו במקצועם ומעוניינים ברכישה של מקצוע חדש. רכישת מקצוע חדש ביכולתה לרענן, לחדש ולהכניס המון המון אנרגיות מבורכות לחייו של העובד.

הסבה מקצועית בגיל מאוחר
מכירים את המשפט: " לעולם אל תאמר לעולם לא?", ובכן זה נכון ומדוייק גם לגבי לימודים. אין שום גיל שהוא מאוחר מידי ללימודים ואיש אינו צריך לוותר על חלום רכישת ההשכלה, גם אם הגיע לגיל מבוגר. במכללת מלט"ש קיימים מספר תחומי לימוד שיתאימו במיוחד לאלו מכם שרוצים לעשות הסבה מקצועית בגיל מאוחר. לימודי ההסבה נועדו כדי שאיש לא יצטרך להרגיש שחוק ולמאוס בעבודתו, אלא יוכל לרכוש מקצוע חדש ולצאת לשוק העבודה רענן ומלא בידע ובכלים.

לימודי מקצוע לפורשי קבע
פורשי קבע הם כמעט כמו חיילים צעירים שזה עתה השתחררו מהצבא, אלא שהם בגיל אחר לגמרי. תחושות הבלבול וחוסר הוודאות זהות לשל אלו הצעירים, רק שבמקרה שלהם אין זמן מיותר לבזבז על תהיות ומחשבות לגבי העתיד. קיימים מוסדות לימוד רבים בהם ניתן משוחררי הקבע יוכלו לרכוש השכלה בתחום שונה לגמרי או קרוב לזה שעסקו בו בצבא. חשוב לבחור מוסד לימודים מקצועי שיוכל להכשיר אתכם להשתלב בהצלחה בשוק העבודה האזרחי.

קורסים לגמול השתלמות
ישנם מקומות שמעודדים את עובדיהם לצאת וללמוד ואפילו מזכים אותם בהטבות שכר על כך. לא כל לימודים נכללים תחת התחום של קורסים המזכים בגמול השתלמות אלא רק כאלה שנקבעו מראש, במוסדות לימוד שנקבעו מראש. במידה ואתם זכאים ללימודים לגמול השתלמות, חשוב שתבדקו היטב שהקורס אותו בחרתם נכלל בקטגוריה הזו. בנוסף לכך, מומלץ שתבחרו תחום לימודים שמעניין אתכם כך שבנוסף להטבה בשכר, תוכלו גם להנות מהעשרה עצמית מהותית.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X