תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודים על חשבון המדינה

לימודים אקדמאים או אפילו לימודי תעודה הם עסק יקר, כל-כך יקר עד כי רבים בוחרים לוותר עליהם בשל מחירם הגבוה. אבל רגע לפני שאתם מוותרים על חלום ההשכלה, כדאי שתדעו שישנם קורסים מסויימים אותם ניתן ללמוד במוסדות מסויימים במימון מלא או חלקי של המדינה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

העסק הזה הוא סופר משתלם משום שהוא גם מקנה לכם תעודה, תואר או כל השכלה רלוונטית אחרת וגם אתם לא נדרשים לשלם על כך. אבל שנייה אחת לפני שאתם קונים עטים ומחברות, חשוב שתדעו שלא כל הקורסים והלימודים הם במימון המדינה, ולא כל מוסד לימודים מאפשר זאת. במכללת מלט"ש תמצאו מגוון קורסים מקצועיים שהם במימון מלא או חלקי שיאפשרו לכם לרכוש מקצוע ולהשתלב בשוק העבודה.

הכשרה מקצועית ע"ח תמ"ת
במשרד התמ"ת (תעשייה, מסחר ותעסוקה) מבינים את החשיבות של לימודים והכשרה מקצועית עבור אלו שרוצים להשתלב במעגל העבודה, וגם עבור אלו שרוצים לעשות הסבה מקצועית. מסיבה זו הם הקימו מספר תכניות לימוד המעניקות הטבות גדולות ומשמעותיות במימון מלא או חלקי של הלימודים עבור אותם אנשים. אלו הזכאים ללימודים על חשבון התמ"ת מקבלים מתנה ענקית שביכולתה לשפר את הכנסותיהם ולהכניס אותם לשוק העבודה למקצועות מבוקשים ביותר.

לימודים על חשבון הפיקדון
במהלך השירות הצבאים החיילים נאלצים להתקיים ממשכורת מצומצמת ביותר שוודאי לא מאפשרת להם לחסוך כסף. יחד עם זאת, עם שחרורם, נצבר לזכותם פיקדון משמעותי ביותר שמשתחרר רק לטובת לימודים, הקמת עסק, חתונה ומספר סיבות נוספות. מרבית החיילים המשוחררים בוחרים לנצל את כספי הפיקדון לטובת מימון לימודיהם. מדובר בהשקעה משתלמת למדי של כספי הפיקדון, השקעה שמאפשרת להם לרכוש השכלה שתשמש אותם בעתיד.

תכנית מעגלים
קרן מעגלים היא קרן מיוחדת במינה שהוקמה במיוחד עבור אלו העובדים במקצועות שוחקים ומעוניינים לעשות הסבה מקצועית. קרן מעגלים מסייעת במימון לימודים עבור אותם עובדים כדי שיוכלו לרכוש מקצוע חדש ולהשתלב במעגל העבודה בכבוד. ישנם מספר תנאים בהם נדרש העובד כדי לקבל מימון לימודים מקרן מעגלים, אבל במידה והוא עומד בהם הוא זוכה בעיסקה משתלמת למדי. ביכולתו של העובד ללמוד מקצוע חדש ומבוקש  (ע"ח קרן מעגלים) ולנטוש את המקצוע השוחק בו עבד במשך שנים רבות. ישנם קורסים רבים ומעניינים ביותר שנכללים תחת מימון של מעגלים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X