תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מערכות מיגון לרכב

קנייה של רכב חדש היא לפעמים כמו לידה של ילד חדש. אתה מרגיש שקיבלת את הדבר היקר בעולם ותעשה הכל כדי לשמור שלא יקרה לו כלום…. מערכות המיגון לרכב הן הדרך שלנו לשמור על הרכבים מפני פריצות וגניבות ולהבטיח שהוא יישאר שלנו תמיד, או לפחות עד שנרצה להחליף אותו

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

בשל העובדה שרכבים הפכו כל-כך חשובים לבעליהם, הפך מקצוע טכנאי מערכות מיגון לרכב למבוקש ביותר. בוגרי לימוד מערכות מיגון לרכב במלט"ש יוצאים עם ידע נרחב וכלים רבים שיכולים לעזור להם להיות מקצועיים ומובילים בתחומם.

מה לומדים בקורס מיגון מערכות רכב?
קורס מערכות מיגון רכב יכשיר אתכם לשמש כטכנאים של מערכות מיגון הרכב השונות. זה אומר שבמהלך הקורס במכללת מלט"ש תלמדו על מערכות אזעקה, אימובילייזר, קודנית אישית ועוד. הלימודיים המעשיים והעיוניים יעניקו לכם כלים רבים לשמש כאנשי מערכות מיגון רכב מהשורה הראשונה. בנוסף לתכני לימוד אלו, הקורס במכללת מלט"ש עוסק גם במערכות חשמל לרכב ויכשיר אתכם לידע בתחום של דיבוריות, מגברים, אנטנות חשמליות, מערכות שמע ועוד. מדובר בקורס מקצועי ומקיף שבסיומו (במידה ותעמדו בתנאים) תקבלו תעודה שתשמש אתכם להשתלבות במקצוע.

לימודיים מעשיים במערכות מיגון רכב
כשהולכים ללמוד מערכות מיגון לרכב חשוב לעשות זאת במקום שבו ניתן דגש רב על הצד המעשי, משום שרק כך תוכלו לסיים את הלימודים כשברשותכם כל הידע והכלים כדי להצליח. במכללת מלט"ש שמים דגש נרחב ביותר על לימודיים מעשיים, לצד הלימודים הפרונטליים. יתרונם של הלימודים המעשיים הוא רב מאוד והם אלו שבסופו של דבר יאפשרו לבוגרים להשתלב לעבודה כטכנאיים מקצועיים. הלימודים במלט"ש כוללים תרגולים מעשיים במעבדות הלימוד, התנסות עם מצבי אמת ותכנים מעשיים נוספים שמועברים ע"י מהנדסים מומחים בתחומם.

לימודי מערכות מיגון לרכב לאנשים עובדים
לימודי מערכות מיגון לרכב מתאימות גם לכאלה שעובדים בתחום ורוצים לרכוש השכלה נוספת, אך גם לכאלה שהם חסרי כל נסיון בתחום. במכללת מלט"ש מבינים את הצורך של הסטודנטים לעבוד תוך כדי הלימודים ויצרו מסלול לימודים שמתאים במיוחד לאנשים עובדים. תוכלו לבחור בלימודי ערב דו שבועיים או בלימודים חד שבועיים בימי שישי. כך תוכלו להמשיך ולעבוד במקום עבודתם, ללמוד תחום נוסף תוך כדי, וכל זאת מבלי לפגוע בהכנסתכם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X