תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

טכנאי סלולר - הדור הבא

טכנאי סלולר - הדור הבא

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

בזמן כתיבת שורות אלו, כנראה שיוצאת עוד שורה מכובדת של מכשירים חכמים לשוק! כטכנאי סלולר לעתיד יש לכם הזדמנות להבין ולתקן כל בעיה במכשיר חדש או ישן במהירות וביעילות. כל אחד בדור הבא שיוולד כבר מחר כנראה ויקבל מכשיר חכם לידו בגיל מוקדם כברירת מחדל - ההזדמנות היא שלכם אם כך לתקן כל מכשיר שאיתו הדור הצעיר חייב כמו אוויר לנשימה!

לימודי תיקון סלולר
בקורס מהיר הנמשך עד כשבעה חודשים, תוכלו ללמוד את כל רזי המכשיר החכם, המובייל החכם. כבר במהלך הקורס, ניתן יהיה להבין איך לפרק אייפון או סמרטפון לכל חלקיו ולהבין איך להחליף מסך תקול או רכיב ווי-פי שעושה בעיות. אין צורך ביותר מריאיון ו-11 שנות לימוד על מנת לקבל את התעודה ולרכוש מקצוע מבוקש. היחס מהמרצים נעשה עם חיוך ובאופן מקצועי לחלוטין ועד סופו תוכלו לדעת את ההבדלים בין רשתות שונות, ערוצי תקשורת ואיך מתקנים כמעט כל בעיה בפלאפון טאצ´ חכם!

לימודי טכנאות סלולר - האם כדאי???
אמנם שוק הסמארטפונים יצא לאוויר העולם רק בשנת 2007, אבל מאז הספיק לגרום לכל צרכן מגיל ינקות עז גיל הזקנה המופלגת להיות דבוק למסך קטן בכל מקום! לפי נתונים סטטיסטיים עושה רושם שהעולם גם יגדיל את צריכתו ואת תלותו בסמארטפון עד שנת 2020 - אז טוענים מומחים יגדל מספרו של המכשיר פי יותר משניים מהכמות אשר עושים בה שימוש כיום. בהינתן נתון זה נראה שמצאנו את השאלה להאם כדאי ללמוד קורס טכנאי סלולר.

פתיחת מעבדת סלולר
ככל שיתרבו צרכני הסמארטפון והאייפון, כך קרוב לוודאי שיתרבו גם הבקשות לתיקונם. לכן במידה ואתם שוקלים לפתוח מעבדה או לעבוד בתחום כשכירים ואולי אז להפוך לעצמאיים - במלט"ש ניתן לקבל את הכלים הפרקטיים לתיקון המכשירים החכמים הללו. מעבדותינו עומדות לרשותכם לצורכי למידה כל אימת שאתם בוחרים ללמוד דרכנו. בכל שאלה ניתן למצוא מענה מקצועי ממיטב מרצינו בתחום, עד שתתמקצעו ותקבלו תעודה המעידה על סיום הקורס ועל כישוריכם החדשים!
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X