תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

חמש סיבות טובות לרכוש מקצוע טכנולוגי

לרכישת מקצוע בעולם טכנולוגי יש לבחור לימודים מתאימים

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אם בעבר חלומה של כל אם היה שבנה יהיה רופא, הרי שכיום המצב די שונה. כיום החלום קשור בהכרח לכסף, לעבודה קבועה ויציבה ולמקצוע מבוקש. באם עומד הילד בתנאים אלו, סביר להניח שהוא יגשים את חלומה של אימו. מקצוע טכנולוגי הוא מקצוע מבוקש, במגוון כל-כך רחב של תחומים והוא מאפשר לרוכשים אותו להשתלב בהמון משרות וחברות מתקדמות. ריכזנו עבורכם חמש סיבות טובות לרכוש מקצוע טכנולוגי, כך שאם אמא עושה בעיות, תוכלו להציג לה את המסמך הזה.

1) מדובר בעתיד של העולם כולו
טכנולוגיות מתקדמות הן בעצם העתיד של העולם ולשם הולכות כל המדינות. אף חברה לא רוצה לדרוך במקום וכולן עוסקות ללא הרף בפיתוח טכנולוגי שיאפשר להן להיות ראשונות ומובילות בתחומן. מקצועות טכנולוגים הם אלו שמאפשרים לאותן חברות להתקדם ולהצליח ולכן מקצוע טכנולוגי הוא מבוקש ביותר.

2) יש עבודה!
אם תשוו את המקצועות הטכנולוגיים לעורכי דין, למשל, תראו ששוק העבודה עובד לטובת העולם הטכנולוגי. על אף שעו"ד נחשב למקצוע טוב ויוקרתי השוק מוצף בעורכי דין ולרבים מהם אין עבודה. מקצועות טכנולוגים, מנגד, הם מבוקשים ואם תפתחו את מודעות הדרושים תראו שמחפשים אותם באופן בלתי פוסק.

3) ניתן ללמוד ולעבוד במקביל
בשונה מתחומים אחרים, מסלולי הלימוד של המקצועות הטכנולוגיים הם גמישים בהרבה. ניתן לבחור במסלול לימודי ערב או מסלול לימודים בימי שישי וכך להמשיך לעבוד מבלי לפגוע באחוזי המשרה שלכם. זה יאפשר לכם לרכוש מקצוע טכנולוגי ובמקביל לעבוד ולחסוך כסף לכל מטרה.

4) יוצאים לשוק העבודה עם נסיון
כאשר אתה רוכש מקצוע טכנולוגי במלט"ש אתה עובר במהלך לימודייך הכשרה מקצועית וגם מעשית. זה מאפשר לך לצאת לשוק העבודה כשברשותך נסיון, וזה אומר המון. בניגוד למקצועות ולתארים אחרים, בהם אתה יוצא לשוק העבודה חסר נסיון ואין לך מה להציע, במקצועות טכנולוגיים הדבר שונה לחלוטין.

5) ניתן לפתח קריירה עצמאית
רכישה של מקצוע טכנולוגי היא חשובה במיוחד לאלו הרוצים לפתח קריירה כעצמאים. אף לקוח לא ישתמש בשירותייך אם לא תהיה לך הכשרה ותעודה מתאימה, גם אם תצטיין בתחומך. כאשר תרכוש מקצוע טכנולוגי גם תצבור המון ידע ונסיון וגם תהיה אטרקטיבי ביותר בעיני קהל הלקוחות במידה ותרצה לפעול כעצמאי.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X