תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

טיפים לחיפוש לימודי מקצוע

הריבוי של מקצועות בעולם המודרני יכול לבלבל ולא להקל בכלל, ולכן חשוב לדעת אם ואיך הולכים על מקצוע בטוח!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

חושבים על לימודים אבל לא יודעים במה לבחור? קשה שלא להבין אתכם. למצוא היום מה לעשות בחיים מבחינה תעסוקתית, הופך לעניין לא פשוט ומרגיש לעתים כמו מציאת עבודה.

טיפ מספר 1: בחרו מקצוע שמעניין אתכם
מבין הטיפים לחיפוש לימודי מקצוע, זהו אולי המשמעותי מביניהם. למרות שיש הרבה מקצועות אשר לא נמנים עם העולם הטכני או תחום הבינוי, כמו למשל: טכנאי גז, מנעולן או מנהל אחזקה - ניתן לפשט את הבחירה בין שני העולמות הללו בצורה מובהקת יחסית. לשני המקצועות תצטרכו כנראה לרוב שתי ידיים טובות, למרות שבתחום הבינוי כנראה שגם רצוי שיהיו לכם "ידי זהב" אבל לא בהכרח הדבר - בתחום הטכני כדאי אולי שתהיה לכם יותר זיקה למספרים, מכיוון שהלימודים אליו כרוכים בהבנת תיאוריות בפיזיקה ובמתמטיקה על מנת להבין את עולם החשמל והאלקטרוניקה למשל. מעבר לכך אם אתם אוהבים לבנות, לתקן ולתחזק דברים קטנים כמו שבבים וחוטים - מקצועות טכניים הם כנראה אולי המקום שכדאי להתמקצע בו. אם אתם אוהבים לשבור ולבנות דברים גדולים יותר כמו קירות וחדרים אז אולי תחום הבינוי זו התשובה המנצחת! 

טיפ מספר 2: הרשמו למכללה מוכרת
כאחד מהחשובים שבטיפים לחיפוש לימודי מקצוע, נמנה העניין של מציאת מקום אשר יש לו מוניטין מוכח, מרצים מקצועיים וגם הכרה בו כמוסד לימודים בכל מפעל או עסק פרטי! מכללת מלט"ש נמצאה ככזו העונה על הדרישות הללו, ומעבר להכרה לאומית בתעודות שלה, יש לה גם הכרה בינלאומית מארגון IARS: ארגון אשר פועל מראשית שנות ה-20 ללא כוונות רווח או אג´נדה פוליטית ושם לו דגש לפעול למען פיתוח מחקר ומרכזי לימוד ברחבי העולם. מעל לכל, ישנם קורסים במלט"ש אשר יכולים לתת לכם ניסיון מעשי תוך כדי הלימודים המקצועיים התאורטיים!!

טיפ מספר 3: השיגו את המחיר ותנאי התשלום הטובים ביותר
הלימודים יקרים לכם? כל מוסד לימודי אשר מכבד את עצמו צריך כעסק וכמרכז השכלה לדאוג לפריסת תשלומים לכל הפחות ולהיצע מלגות לכל היותר. מכללת מלט"ש מצאה לנכון לדאוג גם להיבט הפיננסי של תלמידיה ולכן גם היא כמוסד בעל מוניטין ניתן לשלם על הקורס המקצועי אותו בחרתם באמצעות הפיקדון הצבאי. כמו כן, ניתן למצוא עזרה של מימון נוסף לאלו אשר עברו את גיל 40 ומעוניינים לעשות הסבת מקצוע.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X