תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

טכנאי מערכות אזעקה - התחום שלא מפסיק להתפתח

בכל מה שקשור למיגון בתים ועסקים, התחום לא מפסיק להתפתח. הרכוש שאנשים משאירים בביתם או בבית העסק שלהם נהיה יותר ויותר יקר והם רוצים להגן עליו בצורה הטובה ביותר

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

זה גרם לכך שטכנאי מיגון ומערכות אזעקה הפך להיות מקצוע מבוקש שיש לו דרישה רבה. זה תחום מעניין ומגוון, שנוגע בחשמל ובאלקטרוניקה ומאפשר לטכנאים מקצועיים להשתלב במגוון רחב של תפקידים בהמון חברות ומקומות עבודה. במכללת מלט"ש מועבר קורס טכנאי מיגון והתראה ע"י מהנדסים ואנשי שטח למודי נסיון. בקורס תלמדו כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לשמש כטכנאי מערכות אזעקה מקצועיים.

לימודי תעודה במערכות מיגון ואבטחה לצעירים חסרי נסיון
אם אתם צעירים משוחררים ותחום המיגון והאבטחה מדבר אליכם, אל תישארו מאחור! בואו ללמוד ולקבל תעודה שתאפשר לכם לעבוד בתחום. לימודי טכנאי מערכות מיגון במכללת מלט"ש מותאם גם עבור אלו שהם חסרי כל נסיון בתחום. הלימודים מועברים ע"י טובי המומחים, שידאגו שתסיימו את הקורס כשברשותכם כל הידע הדרוש כדי לשמש כטכנאים מקצועיים.

מה לומדים בקורס טכנאי מיגון והתראה?
במכללת מלט"ש תמצאו קורס מקיף ביותר לכל התחום של מערכות מיגון ואזעקה. תלמדו מבוא לבית חכם, מערכות לגילוי פריצה, טלוויזיה במעגל סגור ועוד תכנים המשיקים לתחום. משך הקורס תלוי בידע הקודם שברשותכם, אך נע בין חמישה לשבע חודשים. בנוסף להרצאות הפרונטליות תלמדו חלק מהשיעורים במעבדות, מה שיבטיח לכם התמודדות מעשית עם החומר הנלמד.

מסלול לימודי טכנאי מערכות מיגון לאנשים עובדים
במכללת מלט"ש מבינים שצעירים משוחררים צריכים לעבוד כדי לחסוך ולהתפרנס, ולכן פתחו מסלול שמיועד לאנשים עובדים. תוכלו לבחור במסלול של לימודי ערב, לאחר סיום עבודתכם או במסלול של לימודים בימי שישי. כך תוכלו לשלב בקלות בין לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה ובין עבודתכם השוטפת. זה יחסוך לכם כסף ויאפשר לכם לרכוש מקצוע ותעודה במקביל לעבודה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X