תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

מוצרי חשמל ביתיים - כי עדיין צריך טכנאים

ללמוד מקצוע שיציל לא מעט אנשים מסיטואציות לא נעימות

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

מי מאיתנו לא נתקל בסיטואציה שבה ביום שאנו הכי זקוקים לו, מתקלקל המכשיר החשמלי בבית… זה יכול להיות המדיח שמתקלקל דווקא ביום שבו אנחנו מארחים את כל המשפחה או מכונת הכביסה שהחליטה לשבות דווקא ביום שהילדים חזרו מבית הספר מלאים בבוץ בכל הבגדים. ברגעים אלו טכנאי השירות הם מלאכים לכל דבר שמצילים אותנו ומחזירים לנו את הנשימה. רוצים גם אתם להיות מלאכים כאלה? מכללת מלט"ש מציעה קורס טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים, שיאפשר לכם לרכוש ידע ומיומנויות ולהנות ממקצוע מבוקש.

קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים
גם אם נדמה לכם שיש לך נסיון וידע, זה לא מספיק בשביל להיות טכנאי מכונות כביסה או כל מוצר חשמלי ביתי אחר. בשביל לעסוק בתחום ולשדר אמינות כלפי לקוחותיכם תזדקקו לתעודה ממוסד לימודים מוכר ואמין. במכללת מלט"ש תמצאו קורס שמכשיר טכנאי מוצרי חשמל ביתיים. הקורס מתאים גם לבעלי ידע בסיסי בחשמל ואלקטרוניקה וגם לכאלה שאינם. בקורס מועברים תכנים שונים ומגוונים שיכשירו אתכם לטיפול במנעד רחב של מוצרי חשמל ביתיים, ויעניקו לכם תעודה בסופו.

מה לומדים בקורס תיקון מוצרי חשמל ביתיים
לימודים קורס מקצועי במכללת מלט"ש מותאמים במיוחד לצעירים משוחררים שרואים את עתידם בתחום טכנאות מוצרי חשמל ביתיים. בקורס תלמדו גם רקע הכרחי על יסודות החשמל והאינסטלציה וגם כלים ושיטות מעשיות כדי לפתור בעיות ותקלות. תלמדו לטפל במכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיחי כלים, תנורי אפייה ועוד. הלימודים במלט"ש הם גם פרונטליים, אך גם כוללים תרגולים מעשיים במעבדה. הכל כדי שתסיימו את הלימודים כשיש לכם את כל הידע והכלים בשביל לשמש כטכנאי מוצרי חשמל ביתיים מהשורה הראשונה.

למי מתאים קורס מוצרי חשמל ביתיים?
אם התחום של תיקון מוצרי חשמל ביתיים מעניין ומסקרן אתכם תוכלו להשתלב לעבודה במקצוע מבוקש. אלא שעניין וסקרנות אינם מספיקים בתחום זה ותהיו חייבים הכשרה מקצועית יותר בשביל לעסוק הלכה למעשה כטכנאים. קורס מוצרי חשמל ביתיים מתאים לאלו שמגלים עניין ורוצים להפוך את התחביב למקצוע ולעיסוק המרכזי שלהם. בנוסף לאלו, הקורס מתאים גם למי שעוסק בטכנאות אחרת ורוצה להוסיף להכשרתו גם טכנאות של מוצרי חשמל ביתיים. במכללת מלט"ש הלימודים מתאימים גם למי שיש לו ידע ונסיון קודמים וגם לחסרי כל השכלה בתחום. הלימודים מועברים ע"י מרצים בעלי נסיון וידע רבים שיעניקו לכם כלים ויכשירו אתכם למקצועיות גבוהה ביותר.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X