תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימוד טכנאי מיזוג אוויר

ישנן תקופות מסויימות בשנה שבהן טכנאי מיזוג אוויר מבוקשים ועסוקים יותר מראש הממשלה. ככה זה במדינה שבה הקיץ מכה כל-כך קשה עד שהמזגן הוא בגדר מציל חיים. גם החורף הישראלי, שאמנם לא קשה כמו באירופה, מצריך שימוש נרחב במזגן וכתוצאה מכך ניתן לומר שלטכנאי מיזוג או

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

במכללת מלט"ש תמצאו קורס טכנאי מיזוג אוויר שיכשיר אתכם להיות מקצועיים ולהשתלב בתחום המבוקש הזה.

מה לומדים בקורס טכנאי מיזוג אוויר?
קורס טכנאי מיזוג אוויר במכללת מלט"ש נבנה במיוחד כדי להעניק ללומדים בו מקסימום ידע ומקסימום נסיון. במהלך הקורס תלמדו את יסודות החשמל, טרמו דינאמיקה (תורת הגז), התקנה ותחזוקה של מזגנים ועוד. נושאי הלימוד בקורס הותאמו במיוחד כדי שתוכלו לשמש כטכנאים מקצועיים מיד עם סיום הלימודים. הקורס מועבר ע"י מהנדסי קירור ואנשי שטח ועוסק גם בהכשרה בתחום המיזוג התעשייתי.

איפה לומדים קורס טכנאי מיזוג אוויר?
לא כל אחד יכול לשמש כטכנאי מיזוג אוויר וכדי להיות מקצועיים ומצליחנים יש לעבור קורס מתאים. קורס טכנאי מיזוג אוויר מקיף ומקצועי עוברים במכללת מלט"ש. הקורס מועבר ע"י מומחים בתחום שילמדו אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להצליח לפתור תקלות במגוון רחב של סוגי מזגנים. הקורס כולל תכנים רבים ומגוונים, ובנוסף ללימודים הפרונטאליים גם התנסות מעשית במעבדה.

קורס טכנאי מיזוג וקירור בדרום
למכללת מלט"ש ישנו סניף בבאר שבע כך שאם אתם מאיזור הדרום תוכלו ללמוד את המקצוע ללא בעיה, גם באיזורכם. הדרום החם הוא אולי המקום שבו עובדים המזגנים הכי קשה ולכן גם יש בדר"כ הרבה תקלות….בואו ללמוד מקצוע מבוקש ותוכלו להתשלב לעבודה בחברות גדולות או כעצמאיים. הלימודים במלט"ש מתאימים גם לבעלי ידע קודם וגם לכאלה שאינם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X