תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי שיפוצים - מסתבר שיש כזה דבר

דלי הצבע בארון ולכם אין מושג אפילו איך לעבוד עם שפכטל בשביל לטייח את הקיר טרם הצביעה? קורס מקצועי ומקיף אשר נלמד על ידי מיטב המומחים העובדים זה שנים בתחום הבנייה, מחכה לכם במכללת מלט"ש!

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

לאחר סיום הקורס, לא תצטרכו להסתבך עם הוראות שיפוץ פשוטות וקרוב לוודאי שלא תצטרכו גם לחפש קבלן שיפוצים בעצמכם. הידיים יהיו הכלים הטובים ביותר שלכם והראש יהיה מוברג סוף-סוף לכדי הבנה שגם אתם יכולים לבצע את אותה מלאכת מחשבת של שיפוץ.. ביתר קלות!

קורסים מקצועיים בתחום הבנייה
מבין מגוון הקורסים המקצועיים אשר מוצעים על ידי מכללת מלט"ש ניתן למצוא גם לימודי שיפוצים: לאחר זמן קצוב יחסית אשר יכול לנוע בין מספר חודשים בודדים עד לכמה חודשים ספורים, ניתן לקבל תעודה בתחום השיפוץ והבינוי. התעודה והידע יכולים להיות שלכם במידה ונמצאתם כמתאימים ועומדים בדרישות ההתאמה, זאת לאחר ריאיון אישי ומספר שנות לימוד פורמליים - אשר לא מחייבים תעודת בגרות מלאה בהכרח!

לימודי שיפוצים עם תעודה
בעזרת לימודי שיפוצים במכללת מלט"ש, תוכלו לבסוף לקרוא תוכניות שיפוץ ובנייה בקלות יתרה, לתכנן כאלו בעצמכם, ליצור קירות גבס ולצבוע מבנים וקירות כאילו שנולדתם עם מברשת צבע ביד! גם דברים אשר נראים פשוטים לכאורה, יוצא לא פעם שאנשים ללא כל הכשרה בנושא נתקעים על פרויקט פשוט למראית עין במשך שעות ואף ימים, ובמקרה הגרוע יותר גם חודשים. לימודי השיפוצים המקצועיים יכולים להכשיר אתכם כקבלני שיפוצים, מומחי גבס, מומחים לצבע ואיטום ואף להקנות לכם תעודה של מנהל פרויקטים הכוללים לימודים מקיפים ביותר!

מחפש מקצוע לחיים?
עם התעודה אשר רכשתם לאחר מספר שיעורים לכל הפחות, תוכלו לעבוד באופן שוטף כשכירים או כעצמאיים, כאשר בחרתם לעסוק במקצוע באופן שוטף ומלא, במסגרת השלמת הכנסה או במסגרת תחביב וכדי לחסוך בעלויות השיפוץ בדירתכם למשל. בעזרת התעודה וההכשרה הניתנת תוכלו למצוא בסוף הלימודים עבודה בעזרת מכללתנו ובעזרת חברות השמה חיצוניות אשר איתם אנו עובדים על מנת לספק לכם עבודה בשטח.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X