תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

מסלולי לימוד לענף הבנייה

קיימת דעה רווחת שכדי לעסוק בענף הבנייה אין צורך בהכשרה.רבים חושבים שכדי לבנות בית כל מה שצריך זה הרבה כוח פיזי. מדובר בהנחה שגויה ביסודה שכן ועוד איך יש צורך בהכשרה, ורצוי מאוד שתעברו אותה במקום מקצועי ואמין.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

במכללת מלט"ש - המכללה לטכנולוגיה שימושית, תמצאו מגוון רחב של מסלולי לימוד במקצועות השונים בענף הבנייה. הלימודים במכללה מעניקים לסטודנטים ידע, מיומנויות ומקצועיות והופכים אותם למובילים בתחומם. 

לימודי עבודת גבס
היום כמעט בכל פרוייקט בנייה גדול עושים שימוש גם בעבודות גבס. בין אם זה למטרות דקורציה ובין אם זה למטרות אחרות, יש בעבודת גבס צורך רב. במכללת מלט"ש ישנו מסלול לימודים ייחודי שיכשיר אתכם להיות מומחי גבס. במהלך הלימודים תכירו את החומרים השונים, תלמדו לבנות בגבס למטרות עיצוב פנים, תוכשרו בחיתוך של פלטות גבס ועוד. שיטת הלימוד החדשנית תכשיר אתכם להיות בוגרי קורס בניה בגבס מקצועניים, יצירתיים ואחראיים.

קורס איטום וצבע
איטום וצבע אולי נשמעים כמו עבודה בסיסית ביותר או בעצם ה- א,ב של מי שעוסק בנייה. גם אם נכון הדבר, שיפוצניק טוב הוא זה שעושה איטום וצבע ברמה הגבוהה ביותר ושאינה מתפשרת. במכללת מלט"ש תלמדו טכניקות רבות של איטום וצבע שיכשירו אתכם להיות הטובים והמבוקשים ביותר בתחום. תכני הלימוד בתכנית כוללים, בין היתר, צביעה וחידוש דלתות, אפקטים צבעוניים, טיוח פנים וחוץ, טיפול בחדרים רטובים ועוד ועוד.

קורס קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים טוב זה כזה שמבין ומכיר את כל מקצועות הבנייה. ככזה הוא יכול לפקח במקצועיות על כל הנעשה במהלך הבנייה והשיפוצים ולהגיע למקסימום תוצאות. זה אינו מקצועי פשוט, אך הוא יכול להיות ריווחי ומעניין ביותר. במכללת מלט"ש ישנו מסלול לימודים לקבלני שיפוצים שמועבר ע"י טובי המומחים בארץ. הקורס יחשוף אתכם למגוון מקצועות הבנייה ויכשיר אתכם להיות קבלני שיפוצים אחראיים ומקצוענים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X