תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מנעולנות בירושלים

אם אתם מחפשים קורס מנעולנות בירושלים, מכללת מלט"ש היא המקום הטוב ביותר בשביל זה.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

ההרשמה למחזור אוקטובר 22 בעיצומה

מכללת מלט"ש מפעילה סניפים בפריסה ארצית ובניהם סניף מצליח בירושלים. במכללה תוכלו ללמוד קורסי טכנאים שונים וגם לימודי תעודה במנעולנות. מדובר במקצוע מבוקש ורווחי שיאפשר שיש לו ביקוש גדול בירושלים והסביבה, אך לא רק. מנעולנים נהנים מעבודה רבה בכל הארץ ואפילו בחו"ל.
כמו מקצועות טכניים אחרים, גם מנעולנות הוא מקצוע שככל הנראה לא ייעלם מהעולם ותמיד יהיה לו ביקוש. לא משנה כמה תתפתח הטכנולוגיה ולא משנה כמה חידושים והמצאות יהיו בתחום, נדמה כי תמיד יהיו תקלות ודברים לא צפויים שרק מנעולנים מוסמכים יוכלו לפתור.

מקצוע מבוקש ורווחי בירושלים אבל גם בשאר אזורי הארץ
לא חסרים סיפורים על אנשים שנתקעו מחוץ לבית בלי מפתח או חמור מכך מחוץ לאוטו. לא חסרים גם סיפורים על אנשים שהכספת ננעלה להם בדיוק ברגע שהכי היו זקוקים לה. לצערנו סיפורים כאלה קורים כל הזמן וככל הנראה תמיד יקרו. הבשורות הטובות בכל הסיפור הזה הן שמנעולנים יכולים לפתור את הבעיה בקלות ובמהירות. בשורה טובה נוספת היא שלכם יש הזדמנות ללמוד מקצוע מבוקש ורווחי ולעזור לאנשים ברגעים הקריטיים והגורליים האלו.

מרצים בכירים שיחלקו איתכם את כל סודות המקצוע
היתרון הגדול בלימודי מנעולנות במכללת מלט"ש בירושלים הוא המרצים. מדובר באנשי מקצוע שמגיעים מהשטח ומכירים את המקצוע בצורה עמוקה ויסודית. הם יחלקו איתכם את כל הסודות שצריך לדעת כדי להיות מנעולנים מצליחים. הלימוד שלהם לא יסתיים בתום הלימודים והם בהחלט ילוו אתכם גם בייעוץ ועזרה במהלך עבודתכם השוטפת.

לימודים עיוניים ותרגול מעשי  - ככה לומדים היום מקצוע!
במכללת מלט"ש מאמינים שלימודים עיוניים הם חשובים, אבל הם לא העיקר. הסוד לקריירה מצליחה טמון בלימודים מקיפים שכוללים גם תרגול מעשי, ועל זה בדיוק מקפידים במלט"ש. נושאי הלימוד מגוונים וכוללים, בין היתר, התקנת מנעולים, פריצת מגוון סוגי מנעולים, מנעולנות רכב ובית, כספות, יצירת מנעולים ועוד. הקורס כולל לימודי תיאוריה ותרגול רב במעבדות המכללה כך שבסוף הלימודים תוכלו להתחיל לעבוד באופן מיידי. אם אתם מחפשים קורס מנעולנות מקצועי בירושלים, כזה שאחריו תוכלו לעבוד, להצליח ולהרוויח - מלט"ש הוא ללא ספק המקום בשבילכם.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X