תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס מנעולן באזור המרכז

הכשרת מנעולנים בסניף תך-אביב של המכללה המובילה בהכשרה מקצועית

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

ההרשמה למחזור אוקטובר 22 בעיצומה

רוצים להיות מנעולנים? ליהנות ממקצוע מבוקש ורווחי? מאפשרויות תעסוקה ופרנסה רחבות? ממקצוע מגוון ומעניין שבו כל יום נראה אחרת? בואו ללמוד קורס מנעולן במרכז בסניף ת"א של מכללת מלט"ש.
חולמים להציל אנשים? עד שתלמדו רפואה או קורס מצילים, תוכלו "להסתפק" בקורס מנעולנים. כן כן, מדובר במקצוע מציל ממש ואם אתם לא מבינים על מה אנחנו מדברים, כדאי לכם לתפוס שיחה עם מישהו שנתקע מחוץ לבית או לרכב ברגעים קריטיים ביותר. הוא יספר לכם על תחושת חוסר אונים, על הלחץ, המתח והחרדה שעברו עליו עד שהגיע המנעולן והציל אותו. 

מה מחכה לכם בקורס מנעולנים במלט"ש?
יש מוסדות לימוד רבים באזור המרכז שבהם תוכלו ללמוד קורס מנעולנות, אבל קורס כמו במלט"ש אין. הסניף המרכזי ממוקם בת"א ומציע קורס מקיף ועשיר שבסופו תקבלו תעודת מנעולן מוסמך. במהלך הלימודים תכירו סוגי מנעולים וצילינדרים, תלמדו דרכים לפריצת מנעולים, תתמקצעו במנעולי דלתות, כספות, רכבים וכמובן תלמדו התקנת מנעולים ואמצעים מכניים אחרים. זהו קורס מעודכן שמותאם עם צרכי הלקוחות בשטח והוא מועבר על-ידי מרצים בכירים שילוו אתכם גם לאחר סיום הלימודים.

ומה מחכה לכם אחרי הלימודים?
אחרי שתעברו בהצלחה לימודי מנעולן במלט"ש, תקבלו תעודת הסמכה שתאפשר לכם לעסוק במקצוע מבוקש ורווחי. תוכלו לעבוד בתור מנעולנים עצמאיים ולהיענות לקריאות לפי הצורך, או לחילופין לעבוד כשכירים עם משכורת מסודרת. שתי האפשרויות מקובלות וטובות ושתיהן יאפשרו לכם לעשות כסף מצוין. נכון להיום אין אנשי מקצוע רבים מתחום המנעולנות וישנו צורך רב בהם, מה שיאפשר לכם ליהנות משפע של עבודה. באזור המרכז ישנה עבודה רבה למנעולנים ואפשר לומר שככל שהטכנולוגיה מתפתחת הצורך בהם הולך וגובר.

כמה כסף מנעולנים באזור המרכז עושים?
השאלה הזו מעסיקה רבים וטובים והיא רלוונטית במיוחד כשמחליטים מה ללמוד. בתחום המנעולנות ישנן שתי אפשרויות: לעבוד כעצמאיים או כשכירים ולכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות והחסרונות. מנעולנים עצמאיים באזור המרכז יכולים להגיע למשכורות מתגמלות במיוחד כל עוד הם נענים לקריאות רבות. כמובן שזה תלוי במקצועיות ובאיכות השירות שהם מציעים ובשביל זה יש צורך ללמוד את התחום באופן מסודר. מנעולנים שכירים ירוויחו מעט פחות אך ייהנו מעבודה מסודרת מבלי לרדוף אחרי הלקוחות. אנשים פרטיים וכן בתי עסק באזור המרכז זקוקים למנעולנים על בסיס יום יומי כך שצפויה לכם לא מעט עבודה ואפשרויות נהדרות לפרנסה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X