תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי קירור ומיזוג אוויר בבאר-שבע

קורס קירור ומיזוג אוויר במלט"ש יכשיר אתכם לעיסוק במקצוע מאתגר ומתגמל במיוחד

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אחד הקורסים המבוקשים ביותר שבוגריו נהנים מאפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות. הלימודים במלט"ש מתקיימים בכל סניפי המכללה וגם בסניף באר שבע שמושך אליו תלמידים תושבי אזור הדרום. במכללה מחכה לכם צוות מרצים מנוסה שיחלוק איתכם את כל סודות המקצוע וילווה אתכם כל הדרך להצלחה. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? בואו לפגישת ייעוץ ללא עלות ונשמח לענות על כל השאלות שמעניינות אתכם כדי שתוכלו לבחון האם התחום מתאים לכם.

תכנית הלימודים בקורס מיזוג אוויר וקירור במלט"ש סניף באר שבע
מכללת מלט"ש פועלת כבר שנים רבות בתחום הקורסים המקצועיים בכלל וקורס מיזוג אוויר וקירור בפרט. תכנית הלימודים מקיפה במיוחד ומתעדכנת עם השינויים הטכנולוגיים המתפתחים בשוק. במסגרת הלימודים תעסקו בנושאים כמו יסודות החשמל, תורת הגז, פיקוח ובקרה של מערכות מיזוג אוויר, מערכות קירור ומקררים ועוד. תיחשפו למכשירים מסוגים שונים, לתקלות אפשריות וכמובן תלמדו כיצד לפתור אותן.

סיבות ללמוד קירור ומיזוג אוויר במלט"ש בבאר שבע
מעבר לתכנית הלימודים העיונית המקיפה, הלימודים במלט"ש כוללים תרגול מעשי במעבדות חדישות ומצוידות במיכשור טכני מתקדם. התרגול המעשי הוא מה שיאפשר לכם ללמוד את המקצוע מ-א´ ועד ת´ ולהבין מה בדיוק מחכה לכם בעבודתכם בשטח. זה אומר שמיד כשיסתיים הקורס תוכלו להתחיל לעבוד במקצוע ולפתור עבור לקוחותיכם תקלות במזגנים ובמקררים. צוות המרצים במלט"ש מגיע מהשטח ומכיר את המקצוע היטב. הוא יחלוק איתכם את כל הסודות להצלחה וכמובן שילווה אתכם בתקופת הקורס ואחריה.

תנאי קבלה לקורס טכנאי מזגנים ומקררים בדרום
כדי להתקבל ללימודי טכנאות קירור ומיזוג אוויר בבאר שבע , מלט"ש דורשת 10 שנות לימוד וראיון אישי שבו תיבחן התאמתכם ללימודים ולמקצוע. הקורס נמשך בין 5-8 חודשים (תלוי ברקע שאיתו תגיעו), וכדי לקבל תעודת הסמכה תצטרכו לעבור את המבחנים בציון של מעל 65, להשתתף בלפחות 80% מהשיעורים ולמלא את המשימות והתרגילים. מתלבטים אם זה מתאים לכם? נשמח לקבוע לכם פגישת ייעוץ ולענות על כל השאלות שלכם. מחכים לכם!
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X