תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס קירור ומיזוג אויר בצפון

מתקיים במכללת מלט"ש - סניף חיפה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אם יש מקצוע שתמיד תהיה בו עבודה זה המקצוע של טכנאי מיזוג אוויר. הרי ישראל לא הולכת להפוך למדינה קרה ללא צורך במזגנים, ואפילו ההפך הוא הנכון. נדמה כי משנה לשנה הביקוש למזגנים עולה וכתוצאה מכך גם גובר הביקוש לטכנאי מיזוג אוויר. קורס קירור ומיזוג אוויר בסניף חיפה של מכללת מלט"ש מציע תכנית לימודים מקצועית ומקיפה לתושבי הצפון שמחפשים מקצוע מבוקש ורווחי. אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ שבה נענה על כל השאלות שיש לכם ותוכלו להבין טוב יותר האם המקצוע מתאים לכם.

מה תלמדו בקורס טכנאי מיזוג אוויר במלט"ש סניף חיפה?
תכנית הלימודים במלט"ש כוללת חומר עיוני רב שיאפשר לכם לפתור מגוון רחב של תקלות. בין הדברים שתלמדו יהיו : יסודות החשמל, תורת הגז, בקרה ופיקוד במערכות מיזוג אוויר, וכן תכנים הקשורים למקררים. בנוסף ללימודים תיאורטים, תעסקו באופן נרחב בתרגול מעשי שיפגיש אתכם עם בעיות "אמיתיות" כמו אלו שיחכו לכם בעבודתכם בשטח. השילוב בין הצד העיוני למעשי הוא שהופך את התלמידים של מלט"ש לטכנאים מצליחים שמסוגלים להתמודד עם אתגרים רבים בתחום של מזגנים ומקררים.

ללמוד קרוב לבית עם מרצים בכירים שילוו אתכם כל הדרך להצלחה
מחפשים קורס טכנאות מקררים ומזגנים בצפון? אנחנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות ובה תוכלו לשאול את כל השאלות שעולות לכם ולערוך את כל הבירורים. מדובר במכללה וותיקה עם סניפים בפריסה ארצית ובניהם גם סניף בחיפה שמושך אליו תלמידים תושבי הצפון. מהיום אין צורך לנסוע עד למרכז בשביל ללמוד מקצוע מבוקש! אפשר לעשות את זה כאן, קרוב לבית, במכללה איכותית עם ניסיון רב בהכשרות טכניות. צוות המרצים של מלט"ש מגיע מהשטח וחולק עם התלמידים את כל הכלים והידע להצלחה. הליווי נמשך גם לאחר הלימודים והמרצים שלנו זמינים להתייעצויות וסיוע.

זה מה שתצטרכו כדי להתקבל לקורס מיזוג אוויר במלט"ש
תנאי הקבלה בקורס מיזוג אוויר וקירור במלט"ש דורשים 10 שנות לימוד וראיון אישי שבו יבחנו את התאמתכם ללימודים. הלימודים נמשכים על פרק זמן של בין 5-8 חודשים (תלוי ברקע הטכני שיש לכם), ובמהלכו תרכשו ידע וכלים לתיקון וטיפול במזגנים ומקררים מסוגים שונים. כדי לקבל תעודת הסמכה בינלאומית מטעם מלט"ש תצטרכו להפגין נוכחות של 80% בשיעורים, להכין את התרגילים והמשימות ולעבור את המבחנים בציון של 65 ומעלה. בהצלחה!
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X