תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס קירור ומיזוג אויר תל-אביב

מי שהתקלקל לו אי פעם המזגן בשיאו של הקיץ בתל-אביב יודע לתאר את חשיבותו של טכנאי המזגנים

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

חשיבות כל-כך גדולה עד שאפשר להשוות את תפקידו לתפקידו של רופא מציל חיים. ככה זה כשהקיץ נהיה חם משנה לשנה ומזגן הוא כמו מכונה מצילת חיים. כשהוא מתקלקל ישנו צורך דחוף ומיידי לתקנו ואז נכנס לתמונה מלאך בדמות טכנאי המזגנים.  מדובר במקצוע בו בדרך כלל ניתן למצוא עבודה ללא כל בעיה, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים. מה שכן, כדי להיות טכנאים מיומנים ומקצועיים תצטרכו לעבור הכשרה מתאימה ומקיפה שתהפוך אתכם לכאלה. במכללת מלט"ש ישנו קורס טכנאי מיזוג אוויר שמועבר ע"י אנשי מקצוע מומחים ומנוסים, שיעניקו למשתתפים בקורס את כל הידע הדרוש להם כדי לפתח קריירה מצליחה בתחום.
קורס טכנאי מיזוג אוויר במרכז
בדרום, כידוע, חם יותר מבשאר חלקי הארץ. מסיבה זו אולי טכנאי המזגנים הדרומים עסוקים אף יותר מחבריהם בצפון הארץ ובמרכזה. כדי לעבור את ההכשרה המתאימה לטכנאי מיזוג אוויר לא תצטרכו להרחיק עד למרכז משום שקיים סניף מקצועי ואיכותי של מכללת מלט"ש גם בדרום. בסניף בבאר שבע תעברו הכשרה מתאימה שלאחריה תוכלו לפתח קריירה בתחום מיזוג האוויר.

הכשרה מקצועית לטכנאי מזגנים
המזגנים של היום הולכים ומשתכללים מעת לעת. זה אומר שאנשי מקצוע ששימשו בעבר כטכנאי מזגנים כבר אינם מיומנים מספיק בכדי להתמודד עם התקלות שמציבים טכנאי ההווה. מכללת מלט"ש, שלה סניפים בכל רחבי הארץ, מעבירה קורס טכנאי מיזוג אוויר מקיף ומקצועי שיכשיר אתכם לטפל בכל סוגי המזגנים ובכל סוגי התקלות.

לימודי מיזוג אוויר לחסרי ניסיון בתל-אביב
מכללת מלט"ש פותחת את שעריה גם בפני אלו שהם חסרי כל נסיון בתחום מיזוג האוויר. לאחר קורס בן שמונה או חמישה חודשים תוכלו לשמש כטכנאים מקצועיים לגמרי. בקורס תלמדו על תורת החשמל, יסודות הגז, מערכות קירור שונות ועוד. הלימודים בסניף מלט"ש בתל-אביב מקיפים ביותר וכוללים הן הרצאות פרונטאליות והן תרגולים מעשיים במעבדה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X