תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס טכנאי סלולר באיזור המרכז

במכללת מלט"ש בת"א ישנו קורס מקיף ומקצועי שיכשיר אתכם לטפל במגוון רחב של מכשירים ובסוגי תקלות רבים

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

למי מאיתנו אין מכשיר סלולארי? למי בארץ ובעולם אין מכשיר סלולארי? כיום כמעט ולא ניתן למצוא מישהו שאין לו מכשיר שכזה והתפוצה של הטלפונים הניידים בעולם הולכת ומתרבה מידי יום. אממה? כגודל כמות המכשירים כך גם גודל כמות התקלות… ההתפתחות הטכנולוגית הזו הביאה לכך שלטכנאי הסלולאר ישנה עבודה רבה, ואם הסתובבתם לאחרונה במרכזה של עיר כלשהי וודאי ראיתם מעבדות סלולאר שצצות כמו פטריות אחרי הגשם. טכנאי סלולאר הפך להיות מקצוע מבוקש למדי שמצפה לו עבודה מרובה והזדמנויות כלכליות נרחבות. כדי להפוך למקצועיים בתחום ולהצליח לפתור מגוון רחב של תקלות סלולאריות תוכלו לעבור הכשרה מקיפה במכללת מלט"ש, שלה סניפים בכל רחבי הארץ וגם בדרום.
קורס טכנאי סלולאר בת"א
טכנאי סלולאר וטאבלטים הוא חשוב ומשמעותי כמעט כמו מציל בחוף הים ואנחנו לא מגזימים. מי שנתקל בתקלה במכשירו עשוי לסבול ממצוקה אמיתית וזקוק למציל בדמות טכנאי סלולאר. מכללת מלט"ש שבת"א מציעה קורס טכנאי סלולאר וטאבלט שבו תוכלו ללמוד את כל מה שדרוש כדי להפוך למקצועים ומיומנים בתחום. הקורס מקיף וכולל לימוד מספר רב של מכשירים.

לימוד טכנאי סלולאר לחסרי נסיון במרכז
כדי להיכנס לתחום המבוקש של טכנאות המכשירים הסלולאריים לא בהכרח תזדקקו לנסיון קודם בתחום. מה שכן תזדקקו לו הוא הכשרה מקיפה ומקצועית שתדאג שתהיו בעלי ידע רב ומקיף. במכללת מלט"ש בת"א ישנו קורס שמתאים גם למי שמעולם לא עסק בתחום הסלולאר. הקורס כולל לימוד תחומים שונים באלקטרוניקה והתנסות מעשית במעבדות.

קורס טכנאי סלולאר על חשבון הפיקדון לתושבי המרכז
במכללת מלט"ש תוכלו ללמוד קורס טכנאי סלולאר על חשבון כספי הפיקדון. המכללה מוכרת ע"י המוסדות השונים ומאפשרת לחיילים משוחררים ללמוד בה טכנאות סלולאר ולשלם מכספי הפיקדון. בצורה זו תוכלו ללמוד, מיד עם שחרורכם, מקצוע מבוקש ולפתח קריירה מצליחה בתחום.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X