תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים לטכנאי שירות מוצרים לבנים בתל אביב

בואו לפגישת ייעוץ בסניף תל אביב ללא עלות ונשמח לענות לכם על כל השאלות.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

תושבי אזור המרכז, יש לנו הצעה נהדרת בשבילכם! בואו ללמוד מקצוע מבוקש במכללה מבוקשת ומומלצת ותיהנו משלל הזדמנויות תעסוקה. קורס טכנאי שירות למוצרים לבנים בסניף ת"א של מלט"ש הוא אחד הקורסים המבוקשים ביותר ולגמרי אפשר להבין למה. הרי כמעט ולא ניתן למצוא בית שלא נאלץ להתמודד עם תקלות במוצרי החשמל שלו. זה נכון לכל האזורים בארץ ולאזור המרכז (שם יש ריכוז גדול אוכלוסיה) אף יותר. מתעניינים אבל מתלבטים? תוהים עד כמה קורס כזה הוא הכרחי ומה הוא ייתן לכם?

תכנית לימודים מקיפה הכוללת גם לימודים עיוניים וגם תרגול מעשי
קורס תיקון מוצרי חשמל ביתיים בסניף ת"א של מלט"ש מציע תכנית לימודית רחבה במיוחד הנוגעת לסוגי מכשירים רבים. במהלך הלימודים תיחשפו לשיטות לאיתור ותיקון תקלות במדיחי כלים, מכונות ומייבשי כביסה, תנורים, מקררים ועוד. תלמדו על מערכות פיקוד ובקרה של המכשירים השונים, על יסודות חשמל ובטיחות, אינסטלציית מים ונושאים נוספים. תכני הלימוד מעודכנים עם השינויים וההתפתחויות בשוק ויעניקו לכם ידע וכלים לתפעול תקלות במכשירים רבים. הלימודים כוללים הרצאות פרונטליות אך גם שעות רבות של תרגול מעשי במעבדות המכללה שמצוידות בכל האמצעים הדרושים ללימוד יעיל.

מרצים בכירים שמגיעים מהשטח וילוו אתכם גם אחרי שהלימודים יסתיימו
יתרון נוסף שיש ללימודים במלט"ש בת"א הוא צוות המרצים שילווה אתכם. מדובר על אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שמגיעים מהשטח ועסקו בתחום שנים רבות. הם יחלקו אתכם את כל סודות המקצוע וילוו אתכם גם במהלך עבודתכם בשאלות והתייעצות. המרצים של מלט"ש בעלי ניסיון רב בהוראה והדרכה והלימודים מתאימים גם למי שאין לו כל רקע או ניסיון בתחום.

מקצוע מבוקש הכולל עניין, אתגר ומשכורות מתגמלות
אם אתם מחפשים מקצוע מבוקש שכול עבודה מגוונת ואפשרויות רבות לרווח, קורס טכנאי מוצרי חשמל לבנים הוא התשובה בשבילכם. מדובר בקורס מבוקש שבוגריו נהנים משפע של אפשרויות תעסוקה בת"א אך גם באזורים אחרים בארץ. תוכלו לעבוד בתור טכנאים שכירים בחברות או גופים , אך גם בתור אנשי מקצוע עצמאיים עם אפשרויות רבות לרווח. קורס מומלץ במיוחד!
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X