תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

הכשרה מקצועית באזור המרכז

החלטתם לעבור הכשרה מקצועית במטרה לרכוש מקצוע מבוקש? קודם כל חשוב לנו לחזק אתכם שעשיתם את ההחלטה הנכונה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
ובמכללות בכל רחבי הארץ

בימים בהם שוק העבודה הפך להיות מקום מאתגר, תעודת מקצוע היא כמעט בגדר חובה. היא זו שתיתן לכם יתרון על פני האחרים ותפתח לכם דלתות רבות. עכשיו כל מה שנותר הוא לבחור איפה ללמוד ואנחנו כאן כדי להמליץ לכם על מלט"ש. למכללה סניפים בפריסה ארצית וגם סניף בת"א בו תוכלו ללמוד מגוון רחב במיוחד של קורסים מקצועיים. הנה כל הסיבות לבחור דווקא במלט"ש

תכנית לימודים מקיפה שמעודכנת לפי השינויים בשוק
יש המון מכללות במרכז והמון מהן יבטיחו לכם שאצלם הקורס המקצועי המומלץ ביותר. אז איך בוחרים מבין המגוון העצום? מסתכלים על תכנית הלימודים. רק תכנית מעודכנת שמתעדכנת כל הזמן עם השינויים בשוק, תוכל להכשיר אתכם בהצלחה לעיסוק במקצוע. לצערנו מכללות רבות מעבירות קורסים מקצועיים עם תכנית לימודים מיושנת שאינה רלוונטית יותר. הבוגרים מוצאים את עצמם בסוף הלימודים מגיעים לשטח ולא מצליחים ליישם את מה שלמדו כיוון שמדובר בחומר ישן. אצלנו במלט"ש תכניות הלימודים מתעדכנות כל הזמן והבוגרים שלנו מגיעים לשטח כשהם מוכנים להתחיל לעבוד ולהרוויח.

תרגול מעשי במעבדות עם ציוד חדיש
כדי ללמוד מקצוע אי אפשר לשבת בכיתה כל היום. למרות שהחומר העיוני הוא חשוב והכרחי, התרגול המעשי הוא זה שבסופו של דבר מלמד איך לעבוד במקצוע. אחד היתרונות הגדולים של לימודי מקצוע במלט"ש הוא מעבדות התרגול של המכללה. מדובר במעבדות חדישות שמצוידות במכשור וציוד מתקדמים ביותר. חלק בלתי נפרד מהלימודים כולל התנסות מעשית במקצוע. מדובר בהתנסויות שמדמות את העבודה בשטח כך שלמעשה תוכלו לפתור ולאתר תקלות בדיוק כמו אלו שיחכו לכם בשטח. במעבדות האלו תוכלו להתנסות במקצוע הלכה למעשה ולהגיע לשטח כשכבר עסקתם באותם הדברים במהלך הלימודים. כך תוכלו להיות מקצועיים יותר וליהנות מעבודה רבה יותר.

מרצים בכירים שילוו אתכם כל הדרך עד להצלחה
יתרון נוסף שיש למלט"ש על פני המכללות הטכנולוגיות האחרות  במרכז הארץ הוא המרצים שעובדים בה. מדובר במרצים שרובם היו אנשי מקצוע בעברם כך שהם מכירים את המקצוע שהם מלמדים על בוריו. הם חולקים עם התלמידים את כל סודות המקצוע ואת כל הטכניקות להצלחה. תפקידם לא מסתיים כשהלימודים נגמרים והם מלווים את הבוגרים גם במהלך עבודתם בשטח. הם זמינים להתייעצויות ומסייעים בכל מה שדרוש כדי להצליח. מחפשים לימודי מקצוע במרכז הארץ? מהיום כבר אין התלבטויות. צרו קשר לפגישת ייעוץ ללא עלות וצאו למסלול הישיר לפיתוח קריירה מצליחה.
יצירת קשר
מלאו פרטים ויועצי לימודים יחזרו אליך בהקדם - חינם וללא התחייבות!
אישור יצירת קשר טלפוני
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X