תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים מקצועיים שכדאי ללמוד

בלימודים קצרים יחסית שאחריהם תהיו בעלי מקצוע מבוקש בשוק העבודה. הנה כמה קורסים מקצועיים שממש כדאי ללמוד

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
ובמכללות בכל רחבי הארץ

תמיד אמרו לכם ששוק העבודה הוא לא מקום קל במיוחד. אמרו לכם שקשה למצוא עבודה טובה, שקשה להתפרנס בכבוד, ושאם אין לכם תואר אקדמי כל הסיפור הזה בכלל הופך לקשה במיוחד. אז אנחנו באנו כדי להגיד דבר אחר שאולי קצת יעודד אתכם: אם רק תבואו מוכנים לשוק העבודה תוכלו לפתח קריירה מצליחה ולהרוויח הרבה מאוד כסף. מה הכוונה להגיע מוכנים? ובכן, להגיע אליו אחרי שלמדתם קורס מקצועי. לימודי מקצוע הם הדרך הקצרה והיעילה לפתח קריירה מצליחה ורווחית. אם אין לכם זמן או עניין לבזבז 3 שנים על לימודי תואר אקדמי, לימודי תעודה הם הפתרון המושלם בשבילכם.

קורס אינסטלציה (שרברבות)
לא משנה כמה העולם יתפתח מבחינה טכנולוגית, שירותים ומקלחות תמיד יהיו, בדיוק בגלל זה אינסטלטורים תמיד ייהנו משפע של עבודה כך שמדובר באחד המקצועות המבוקשים ביותר. כדי לעסוק במקצוע תוכלו ללמוד במלט"ש קורס אינסטלציה שנמשך על פני כמה חודשים ולאחריו תוכלו מיד לעסוק במקצוע. הקורס אצלנו משלב בין לימודים עיוניים לתרגול מעשי במעבדות המכללה והוא מאפשר לבוגרים לעבוד מיד בתום הלימודים.

לימודי תעודה טכנאי קירור ומיזוג אוויר
במדינה חמה כמו שלנו בכל בית ממוצע יש לפחות 2 מזגנים. פגשתם פעם מישהו שהתקלקל לו המזגן באמצע אוגוסט? מדובר באדם שישלם כמעט כל סכום כדי שהמזגן שלו ישוב לפעול. טכנאי מזגנים ומקררים בישראל עובדם לאורך כל השנה וממש לא רק בימי הקיץ הלוהטים. שלא כמו באירופה, כאן המזגנים פועלים במשך כל חודשי השנה וטכנאים מוסמכים נהנים מעבודה רבה. מחפשים מקצוע רווחי שיש בו עבודה? בואו ללמוד קורס טכנאי מיזוג וקירור. לא תצטערו.

קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים (מוצרים לבנים)
עוד מקצוע שיש בו שפע של עבודה הוא טכנאי מוצרי חשמל ביתיים. מדובר במוצרים שאנשים תלויים בהם באופן יום יומי ותקלה בהם עלולה לשבש את שיגרת החיים. אנחנו מדברים על מכונות כביסה, מדיחי כלים, מייבשי כביסה, תנורי אפייה וכו´. קורס טכנאי מוצרים לבנים במלט"ש יכשיר אתכם לפתור מגוון רחב של תקלות במוצרים האלו ולעסוק במקצוע מבוקש ורווחי. תוכלו לעבוד בתור טכנאים עצמאיים או שכירין ולהגיע לרווחים גבוהים ויפים בעבודה מתגמלת ומאתגרת.
יצירת קשר
מלאו פרטים ויועצי לימודים יחזרו אליך בהקדם - חינם וללא התחייבות!
אישור יצירת קשר טלפוני
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X