תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס אינסטלציה בבאר-שבע

שוק האינסטלטורים בישראל מוצף וכדי לשחות בו ולהצליח לפתח קריירה בתחום דרוש קצת יותר מחריץ שמציץ...

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

ההרשמה למחזור אוגוסט 22 בעיצומה

לעבודה בתחום האינסטלציה דרושים ידע וכלים, דרושה הכרות עם מערכות שונות ומתקדמות ודרושה מקצועיות רבה. קורס אינסטלציה מקצועי של מכללת מלט"ש יפגיש אתכם עם כל רזי המקצוע ויאפשר לכם לקבל ידע וכלים שיגרמו לכם לבלוט מעל המתחרים שלכם ולהשיג לקוחות רבים. הקורס שלנו מועבר על ידי מרצים בכירים ומנוסים שיתרמו לכם מהידע הרחב שלהם ויכינו אתכם למבחנים של משרד התמ"ת. אלו מכם שמעוניינים ללמוד קורס אינסטלציה באזור הדרום יוכלו לבחור בסניף המכללה בבאר שבע ולהשתלב ללימודים מקצועיים שיאפשרו לכם לפתח קריירה בתחום.

לימודי אינסטלציה בב"ש
מכללת מלט"ש בבאר שבע פועלת כבר שנים רבות ומציעה קורסים טכנולוגיים רבים ומגוונים ובניהם גם קורס אינסטלציה. הלימודים כוללים תכנים רבים שיאפשרו לכם לעסוק כאינסטלטורים מקצועיים ומצליחים. הקורס נמשך על פרק זמן של שבעה חודשים שבמהלכם תרכשו ידע מקיף שיאפשר לכם לפתור מגוון רב של בעיות אינסטלציה ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד. מלט"ש באר שבע מתחייבת לקורס אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר שכולל גם ידע עיוני, גם התנסויות מעשיות וגם הכנה למבחני האינסטלטורים של משרד התמ"ת.

מה לומדים בקורס שרברבות
מכללת מלט"ש עוסקת בהכשרות וקורסים מקצועיים במגוון תחומים תוך הקפדה על תכנים מקיפים שיאפשרו לכם להשתלב לקריירה מצליחה בתחום שבחרתם. בלימודי אינסטלציה תעסקו בנושאים של צנרת מים, מערכות כיבוי, ביוב, מיכלי הדחה, ברזים, תחזוקת מערכות מים ומערכות ביוב, תכניות אינסטלציה ועוד. אנו מקפידים על לימוד לפי תקן 1205 ועל התנסויות מעשיות ותרגולי מעבדה רבים שיכשירו את הסטודנטים לעבודה מקצועית בשטח.

לימודי תעודת אינסטלטור בבאר שבע
תנאי הקבלה לקורס אינסטלציה במכללת מלט"ש כוללים לפחות 9 שנות לימוד בבית הספר וראיון אישי. הקורס מתאים לבעלי ידע בשרברבות שמעוניינים לגשת למבחני משרד התמ"ת כדי לקבל הכרה ולאלו שמעוניינים בתעודת מקצוע רשמית. כדי לקבל את התעודה עליכם להציג נוכחות בשיעורים בשיעור של לפחות 80% ועמידה במבחנים ובמטלות בציון של מעל 65 נקודות.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X