תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

ליווי מקצועי, שיתופי פעולה וחסויות במכללת מלט"ש

כשאתם נרשמים ללימודי הכשרה מקצועית אתם רוצים שזה יהיה מוצלח ושימושי. אתם רוצים שהמקום יהיה שווה את ההשקעה, שתוכלו לנצל את הידע שצברתם להשתלבות בשוק העבודה, ושהכסף שלכם לא ירד לטימיון.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

אנחנו במלט"ש מאמינים שקורסים במקצועות טכניים נועדו לספק ידע וכלים ושאחריהם ניתן יהיה למצוא עבודה בקלות רבה יותר. בדיוק בגלל זה אנחנו מבצעים שיתופי פעולה עם חברות מובילות בשוק ומציעים קורסים בפיקוח וייעוץ של מוסדות מובילים. כדי שהכסף שאתם משקיעים בלימודים יוכיח את עצמו וכדי שאתם תוכלו לעסוק במקצוע מבוקש ולהיות מצליחים ומקצוענים.

קורסים בפיקוח משרד התמ"ת
משרד התעשייה והמסחר הוא גוף ציבורי מקצועי שבין היתר מסייע לאנשים להשתלב בשוק העבודה. מכללת מלט"ש מקיימת שיתוף פעולה עם משרד התמ"ת במטרה להכשיר את התלמידים למקצועות מבוקשים ולסייע להם להשתלב במעגל העבודה. במסגרת שיתופי הפעולה שאנחנו מקיימים תוכלו למשל ללמוד בקורס מיזוג אוויר וקירור בשיתוף עם משרד התמ"ת ולקבל את כל הידע והכלים הדרושים לעיסוק במקצוע. תכני הלימוד מפוקחים ע"י התמ"ת וכוללים את כל סודות המקצוע, דרכי עבודה ופעמים רבות גם הכנה למבחני ההסמכה הדרושים.

קורס אלומיניום בשיתוף עם קליל אלומיניום
מי שמכיר מעט את תחום האלומיניום יודע שאחת מהחברות המובילות בשוק היא קליל אלומיניום. במכללת מלט"ש תוכלו ללמוד קורס מקצועי באלומיניום שמתבצע בשיתוף פעולה עם החברה ומספק לתלמידים ידע עשיר, טכניקות וכלים לעיסוק מקצועי בתחום. שיתוף הפעולה הייחודי הזה יוצר קורס מקיף במיוחד שמסייע לבוגרים להשתלב במגוון עבודות בתחום האלומיניום בתום הלימודים. בקורס ניתן דגש גדול על לימודים מעשיים ותרגול עם חומרים אמיתיים במטרה להגיע לשטח מנוסים ומקצועיים.

קורס מערכות מיגון ואבטחה בשילוב עם חברת ויסוניק VISONIC
התחום של מערכות מיגון ואבטחה נחשב לתחום "חם" במיוחד כיום גם בבתים פרטים וגם במקומות ציבוריים. בסניפי מלט"ש השונים תוכלו להשתלב בלימודי מקצוע מבוקש ונדרש שניתן להגיע בו למשכורות מתגמלות במיוחד. הקורס מתבצע בשיתוף פעולה ובחסות VISONIC, שהיא בין החברות המובילות בשוק בתחום מערכות המיגון וההתראה. הקורס כולל תכנים עיוניים ותרגול מעשי במעבדות ומספק לתלמידים את כל הידע והכלים הדרושים כדי לעסוק בעבודות טכניות בתחום האבטחה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X