תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס קבלני שיפוצים בתל אביב

קבלני שיפוצים הם אלו שמוציאים לפועל את כל החלומות. אנשים חולמים על שיפוץ הבית שלהם שנים רבות, הם חוסכים בשביל זה, מצמצמים הוצאות ומחכים לרגע שזה באמת יקרה.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

תכניות אדריכליות לשיפוצים הם החלומות הכתובים ואילו הקבלנים הם אלו שמגשימים את החלומות האלו וגורמים להם להפוך למציאות בשטח. מדובר במקצוע בעל אחריות גדולה אך גם סיפוק לא קטן בכלל. אם תהיו טובים ומקצועיים, אנשים יוקירו לכם תודה, ימליצו עליכם לאחרים ואתם תקבלו הזדמנות לפתח קריירה מצליחה ומכניסה. אז איך הופכים לקבלן שיפוצים שבולט מעל למתחרים שלו? במיוחד בתל אביב כשהתחרות היא כל-כך גדולה. קורס קבלן שיפוצים במכללת מלט"ש בת"א הוא התשובה! זהו קורס יחיד מסוגו שיחשוף אתכם לכל תחומי הבנייה ויכשיר אתכם לעיסוק במקצוע.

קורס קבלני שיפוצים מקיף
שימו לב שמכללות רבות יציעו לכם קורס קבלני שיפוצים אולם לא בכולם תמצאו מסלול לימודים מקיף שנוגע בכל התחומים הדרושים כדי לעסוק כקבלני שיפוצים. הקורס של מכללת מלט"ש בת"א (וכמובן של שאר סניפי המכללה) כולל תכנים רבים הנוגעים גם לעבודה בשטח אך גם לעבודת הקבלן מאחורי הקלעים. הקורס מועבר על ידי מרצים בעלי ניסיון רב, מהנדסים, יועצי בנייה ומומחים בתחום.

נושאי הלימוד בקורס קבלני שיפוצים של מלט"ש
קורס קבלני שיפוצים בסניף ת"א כולל, כאמור, תכנים רבים ומגוונים שיכשירו אתכם לעסוק במקצוע בהצלחה. במהלך הקורס תלמדו את רזי הגבס, האינסטלציה, טיח ובטון, התקנות תשתית חשמל, ריצוף, חיפויי צבע ופעולות שיפוצים נוספות. בנוסף לאלו תעסקו גם בשיטות תמחור, חישוב כמויות, קריאת תכניות אדריכליות, שרטוטים, תכניות,סדר פעולות נחוץ ודברים נוספים שיאפשרו לכם להוציא מהכוח אל הפועל תכניות ולהיות קבלני שיפוצים מצליחים ומרוויחים. הלימודים כוללים גם תכנים עיונים המועברים בצורה פרונטאלית אך גם לימודים מעשיים במעבדות המכללה.

לימודי ערב לקבלן שיפוצים בתל אביב
אם אתם כבר עוסקים בתחום (או בכל תחום אחר) ומחפשים מסלול לימודי ערב לקורס קבלני שיפוצים בת"א - מכללת מלט"ש הוא המקום בשבילכם. בנוסף למסלול לימודי הבוקר הקיים, תמצאו אצלנו מסלול לימודי ערב שמתאים במיוחד לאנשים עובדים. המסלול כולל שני מפגשי ערב בשבוע והוא נמשך ברוב המקרים על פני פרק זמן של 10 חודשים. כדי לקבל תעודה של קבלן שיפוצים מוסמך יש להשלים את כל המטלות ולעבור את המבחנים בציון של מעל 60 נקודות. כמו כן יש להקפיד על נוכחות בשיעורים בסדר גודל של 80% לפחות.

להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X