תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס ללימודי טכנאי גפ"מ

טכנאי שירות לגז צריך לדעת להתקין גז באופן מדויק ובטיחותי וכן לטפל בתקלות שעשויות לצוץ מעת לעת

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

קורס טכנאי גז יסמיך אתכם לעיסוק במקצוע וכאשר תעברו את בחינות ההסמכה, תוכלו לעבוד בתחום מבוקש ונדרש שיש בו גם אחריות גדולה וגם פרנסה מכובדת. קורס טכנאי שירות לגז במכללת מלט"ש מועבר על-ידי מרצים מנוסים ובכירים וכולל גם סיוע במציאת אנשי מקצוע לעבוד לצידם כדי לקבל אישור עבודה של התמ"ת וגם הכנה לבחינות ההסמכה. מחפשים מקצוע מבוקש עם שלל אפשרויות פרנסה? חייכו עכשיו וקבעו פגישת ייעוץ במלט"ש. 4 סניפים בפריסה ארצית מחכים לכם.
מספיק להיכנס לחדר מדרגות אקראי ביום שישי בבוקר בשביל להבין עד כמה השימוש בגז בישראל הוא רחב. מבשלים איתו מידי יום בבתים פרטיים, במסעדות ובעסקים אך לא רק. משתמשים בו גם לצרכי הסקה וכן לצרכים נוספים ובאופן כללי כמעט אין בית או עסק בישראל שלא עושה שימוש בגז. להתעסק בגז זה לא צחוק ולא כל אחד יכול. לשמחתנו התקנות במדינת ישראל מחייבות שרק טכנאי גז מוסמך יוכל להתקין גז כמו גם לטפל בבעיות ובתקלות שצצות. 

מה לומדים בקורס טכנאי גז?
במהלך קורס טכנאי גפ"ם במלט"ש תלמדו על תכונות הגז, על הסכנות הקיימות בהתקנה לא בטיחותית, על הסמכויות שיש לכם, תערכו הכרות עם מערכות גז שונות, תקנים רלוונטיים ומכשירים כאלה ואחרים שצורכים גז. תכירו את צנרת הגז ומרכיביה, תלמדו איך מתקינים ברזי גז ותקבלו הזדמנות נרחבת להתנסות בפעולות שונות בתחום. מדובר על לימודי טכנאי גז רמה 1 שלאחריו תצטרכו לעבוד במשך 6 חודשים עם טכנאי גפ"ם 2 שזהו תנאי לגשת לבחינות ההסמכה. במלט"ש יסייעו לכם למצוא אנשי מקצוע מתאימים וילוו אתכם לאורך הדרך.

יש בזה עבודה?
והנה הגענו אל שאלת השאלות שמעסיקה כל תלמיד לעתיד בכל תחום, ובתחום הגז בפרט: מהן אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס טכנאי גז? ובכן, כפי שכבר ציינו, כמעט ואין בית או עסק שלא עושים שימוש בגז. בעקבות השימוש המאסיבי כל-כך ישנו גם צורך גדול כל-כך בטכנאי גז מוסמכים. זה אומר שבמידה ותסיימו את הקורס בהצלחה, את תקופת ההתמחות ואת בחינות ההסמכה - תקבלו אישור עבודה שיפתח עבורכם דלתות תעסוקה רבות. תוכלו לעבוד כטכנאי גז שכירים או עצמאים וליהנות ממקצוע מבוקש עם משכורות מתגמלות במיוחד.

איך מתקבלים ואיפה לומדים?
השתכנעתם ללמוד קורס טכנאי גז? מעולה! עכשיו נותר רק לבחור איפה ללמוד ולוודא שאתם עומדים בתנאי הקבלה. ישנן מכללות מקצועיות רבות שבהן תוכלו ללמוד את הקורס וכמובן שגם אצלנו במכללת מלט"ש. יש לנו ארבעה סניפים בפריסה ארצית כך שלא משנה היכן אתם מתגוררים, כנראה שתמצאו סניף קרוב אליכם. הקורס במלט"ש מועבר על-ידי מרצים שהגיעו מהשטח, עבדו כטכנאי גז מוסמכים, ויוכלו לחלוק איתכם ידע עשיר ואת סודות המקצוע. הקורס נמשך על פני 3 חודשים והוא כולל לימודי ערב של פעם בשבוע. תנאי הקבלה לקורס טכנאי גז במלט"ש מצריכים 10 שנות לימוד, וכדי לקבל את התעודה בסוף תצטרכו להיות נוכחים ב-80% מהשיעורים ולעבור את המבחנים ותרגילי ההגשה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X