תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

טכנאי גז רמה 1

אם יש לכם "ידיים טובות", כישורים טכניים, אחריות ומסירות אתם בהחלט יכולים לעבוד בתור טכנאי גז. אלא שכדי למלא את התפקיד החשוב והרגיש הזה תצטרכו לעבור את ההכשרה המתאימה ובלעדיה לא תוכלו לעשות זאת.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

גם אם נדמה לכם שאתם ממש שולטים בחומר ושיש לכם את כל הידע והניסיון הדרושים לבצע התקנות גז ולפתור תקלות - לא תוכלו לעשות זאת ללא תעודה. הסיבה לכך היא שמדובר בתחום רגיש ביותר שפעילות לא מקצועית ומוסמכת בו עלולה להוביל לתוצאות הרסניות ולנזקים כבדים. קורס טכנאי גז רמה 1 מתאים למתחילים בתחום שרוצים לעבור הכשרה מקצועית שתאפשר להם לעבוד בתחום באופן חוקי. בסניפים השונים של מכללת מלט"ש מחכים לכם מרצים בכירים ובעלי ניסיון שיחלקו איתכם את הידע הרב שלהם ויכינו אתכם בצורה הטובה ביותר למבחני ההסמכה לטכנאי גז.
לימודי תעודה טכנאי גז לחסרי ניסיון
בתחום הגז יש רמות שונות כאשר טכנאי גז רמה 1 מתייחס לטכנאים מתחילים שלא עסקו בתחום באופן חוקי בעבר. קורס טכנאי גז רמה 2, למשל, מתאים לאלו שכבר הוסמכו לעיסוק בתחום הגז ורוצים לשכלל את היכולות שלהם ולהגדיל את הפעולות שהם מוסמכים לבצע. הדרך להיכנס לעולם טכנאות הגז חייבת לעבור בקורס שיסמיך אתכם לכך ולאחריו במבחנים שתצטרכו לעבור. זהו תחום מבוקש שניתן למצוא בו עבודה רבה והוא מתאים גם לאלו שאין להם כל ניסיון קודם בתחום.

תנאי קבלה לקורס טכנאי גז
כדי להתקבל לקורס טכנאי גז רמה 1 לא תידרשו להציג ניסיון קודם אבל כן תצטרכו להיות בעלי 10 שנות לימוד לפחות. הקורס נמשך על פני שלושה חודשים ומתאים גם לאנשים עובדים שכן המפגשים מתקיימים בשעות הערב. כדי לעבור את הקורס בהצלחה תצטרכו להיות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, להגיש את כל התרגילים, ולעבור את המבחנים בציון של מעל 60 נקודות. אחרי הקורס תוכלו לגשת לבחינת ההסמכה של מתקיני גז של משרד התמ"ת ואם תעברו אותה תוכלו להתחיל לעבוד בתחום מבוקש וליהנות ממגוון אפשרויות תעסוקה, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים.

קורס טכנאי שירות לגז רמה 1
מכללת מלט"ש היא המקום הנכון ביותר ללמוד בו קורס טכנאי גז. צוות המרצים שלנו מגיע מהתחום ובקיא בכל הטכניקות והכלים שיהפכו אתכם למקצועיים יותר. הלימודים בקורס כוללים תכנים מקיפים כמו הכרות עם מערכת גפ"ם, חוקים ותקנות בתחום הגז בארץ, שיטות התקנה ופתרון בעיות ועוד. בנוסף להכשרה מקצועית, המרצים יפעלו כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לבחינות ההסמכה של משרד התמ"ת כדי שתוכלו לעבור אותן בהצלחה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם
טאבלט סמסונג מתנה
לנרשמים לקורס סלולר וטאבלטים הקרוב בסניף תל-אביב
X