תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס טכנאי מיזוג אוויר

טכנאי מיזוג אוויר הם בעלי המקצוע העסוקים ביותר בישראל רוב ימות השנה

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

היום כל אדם בעל מקצוע טכני זקוק להתמחות כלשהי, וכיוון שהתמקדות במקצוע מביאה עימה את הניסיון המוכח, מבקשי שרות יחפשו את האדם בעל ההתמחות בנושא הספציפי. כך, כאשר מתקלקל מזגן בביתו של אדם, הוא יחפש טכנאי מיזוג אוויר ולווא דווקא חשמלאי מוסמך.

קורס טכנאי מזגנים של מכללת מלט"ש
במכללת מלט"ש ניתן ללמוד קורס טכנאי מיזוג אוויר ולהתמחות בנושאים שונים, כגון, בקרת מיזוג אוויר, מערכות קירור ומיזוג מסחריים ופרטיים וכיו"ב. היתרון של לימודי טכנאי תיקון מזגנים טמון בעצם בביקוש אחר טכנאי מיזוג אוויר, כלומר, מדובר במקצוע  מרכזי בשוק העבודה של היום. כמעט בכל בית פרטי בישראל יש מזגן או מערכת מיזוג אוויר. במיוחד בימי הקיץ החמים, בשל השימוש הרב במזגנים, קיים צורך רב בטיפול ובתחזוק המזגנים. מעבר לביקוש אחר טכנאי שירות מזגנים במגזר הפרטי, ישנו ביקוש רב אחר טכנאי מיזוג אוויר בתחום העסקי. עסקים רבים, קטנים כגדולים, זקוקים לאיש שירות מזגנים מקצועי ומהימן אשר יטפל במערכת המיזוג שלהם ברמה היומיומית. חברות תעופה; בנקים; קיבוצים; חדרי כושר; אוניברסיטאות ומכללות; חברות הייטק וכן הלאה- כולם ככולם יבקשו אחר טכנאי מיזוג אוויר אשר יהווה חלק מאנשי התחזוקה של העסק. לעניין זה יש יתרון כלכלי גדול, שכן לטכנאי המזגנים תמיד תהיה עבודה, והרי שבישראל רוב ימות השנה חם מאד, אז העבודה היא מרובה.

היתרונות בלימודי טכנאות מיזוג אוויר
היתרון של קורס טכנאי מיזוג אוויר במכללת מלט"ש הוא, שמעבר לקבלת הכשרה מקצועית ותעודת מקצוע, מקבל בוגר המכללה הזדמנות להצטרף למעגל העבודה תוך זמן קצר, כשהוא כבר בעל ניסיון בתחום (שכן הלימודים משלבים בתוכם עבודה מעשית), ובנוסף הוא מקבל עזרה בהשתלבות בשוק העבודה. לכן, אם אדם מעוניין למצוא עבודה בתחום מקצועי נדרש, הרי שכדאי לו ללכת ללמוד לימודי טכנאי מיזוג אוויר. 
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם