תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים להכשרה מקצועית בסוף שבוע

מצד אחד אתם חייבים להתפרנס ולא יכולים להרשות לעצמכם לרדת באחוזי המשרה. מצד שני אתם חייבים ללמוד הכשרה מקצועית כי ברור לכם שזו הדרך הטובה ביותר לקדם את הקריירה שלכם.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

אז מה עושים? לומדים ביום שישי. קורסים מקצועיים בסופ"ש כבר מזמן הפכו לפתרון הנכון והמדויק ביותר עבור מי שרוצה ללמוד מקצוע ולא רוצה להפסיק לעבוד. מהיום אפשר לשלב עבודה עם לימודים וליהנות מכל העולמות! גם משכורת חודשית של עבודה במשרה מלאה וגם הכשרה מקצועית. במלט"ש מחכות לכם מגוון הכשרות מקצועיות בימי שישי בסניפים בפריסה ארצית.

לימודי תעודה בימי שישי - מה צריך לדעת?
אם אתם מאלו שחייבים לשבת בבית קפה או לבלות בקניון בימי שישי, חשוב שתדעו שזה לא הולך לקרות בתקופה הקרובה. אם אתם מאלו שחייבים לנקות את הבית או לעשות סידורים בימי שישי, כנראה שגם זה לא הולך לקרות בקרוב. לימודי תעודה והכשרות מקצועיות בימי שישי בהחלט הולכות "לפגוע" לכם בשיגרה המוכרת אבל לטווח הארוך זה ישתלם לכם. רוב הקורסים שמתקיימים בימי שישי מתחילים בשעות הבוקר ונגמרים בצהרים וכיוון שמדובר על מפגש שבועי אחד, כל יום הוא חשוב ולא תוכלו לוותר על נוכחות בשיעורים.

קורסים מקצועיים לאנשים עובדים - הדרך לקדם את הקריירה מבלי לפגוע בפרנסה
אז נכון שזה ידרוש מכם הקרבה על יום המנוחה שלכם, אבל הכשרות מקצועיות בימי שישי הן הדרך הטובה ביותר לפתח את הקריירה והיכולות המקצועיות שלכם מבלי לפגוע בפרנסה. רוב האנשים לא עובדים בימי שישי כך שההכנסה שלכם לא תיפגע כלל ובתוך כמה חודשים תהיו בעלי מקצוע מוסמכים. לצד לימודים בימי שישי יש גם את הפיתרון של לימודי ערב ואצלנו במלט"ש מחכים לכם מגוון קורסים עם לימודי ערב.

הכשרה מקצועית בסופ"ש במלט"ש - מגוון רחב של אפשרויות
אם אתם מחפשים מכללה טכנולוגית לעבור בה הכשרה מקצועית מקיפה, מלט"ש היא ללא ספק המקום. סניפי המכללה השונים מציעים מגוון רחב של קורסים מקצועיים שכוללים, בין היתר,: קורס טכנאי גז, טכנאי מיזוג וקירור, טכנאי מצלמות ופלאפונים ועוד. כמו כן תוכלו ללמוד כאן קורסים בענף הבנייה, בתחומי התעשייה ועוד. כל הקורסים מציעים שילוב בין לימודים עיוניים לתרגול מעשי במעבדות חדישות, כך שהבוגרים מגיעים לשטח כשהם כבר מנוסים ויכולים ישר להתחיל לעבוד ולהרוויח. הלימודים מתאימים לאנשים עובדים וכוללים קורסים בימי שישי וכן בשעות הערב. בואו ללמוד ותתחילו לעבוד!
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם