תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

על לימודי קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

למי מאיתנו אין מיקרוגל? תנור? מדיח כלים? מכונת כביסה? בהנחה שאף אחד מאיתנו לא מתגורר במערה, כנראה שלכולם יש מוצרי חשמל ביתיים.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

בגלל הפופולריות הרבה של מוצרי החשמל האלו, הפך המקצוע של טכנאי מוצרי חשמל ביתיים למבוקש במיוחד. מה זה אומר? שהטכנאים נהנים משפע של עבודה ופרנסה ומהכנסות מתגמלות במיוחד. מתלבטים מה ללמוד? הנה רעיון מוצלח ביותר: קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים במלט"ש. הדרך שלכם למקצוע מעניין ומתגמל.

מה לומדים בקורס טכנאי מוצרי חשמל?
בשנים האחרונות עוללה הביקוש לטכנאי מוצרי חשמל מוסמכים ואפשר להבין למה. ככל שמתפתחת הטכנולוגיה כך גם גדלות הבעיות, וככל שאנשים ירבו להחזיק בביתם מוצרי חשמל, כך לטכנאים תהיה עבודה רבה יותר. קורס טכנאים יכשיר אתכם לעיסוק במקצוע ובמהלכו תלמדו כיצד לפתור תקלות במגוון רחב של מוצרים : מכונות כביסה, תנורי אפייה, מדיחי כלים, מייבשי כביסה, מקררים, מיקרוגלים ומוצרים נוספים. תלמדו כיצד לאתר את התקלה, לפתור אותה, ולהשיב לאנשים את איכות החיים שהם מכירים ורגילים אליה.

משך הלימודים ותנאי קבלה
קורס טכנאי מוצרים לבנים (מוצרי חשמל ביתיים) במלט"ש נמשך על פני 7 או 5 חודשים (תלוי ברקע שתגיעו איתו). הקורס מועבר על ידי מרצים בעלי ניסיון רב שיחלקו איתכם את כל סודות המקצוע וילמדו אתכם כיצד לפתור מגוון רחב של תקלות. הקורס כולל גם חומר עיוני אך גם שעות רבות של תרגול מעשי במעבדות המכללה. החלק המעשי יפגיש אתכם עם המקצוע עצמו ויאפשר לכם להתחיל לעבוד מיד בתום הלימודים. תנאי הקבלה מצריכים 10 שנות לימוד וראיון אישי שבמהלכו תיבחן התאמתכם ללימודים.

אפשרויות תעסוקה לבעלי תעודת טכנאי מוצרי חשמל ביתיים
בוגרי הקורס במלט"ש נהנים משפע של עבודה ופרנסה כאשר האפשרויות הן רבות במיוחד. מצד אחד תוכלו לעבוד כטכנאים עצמאיים וליהנות מהכנסות גבוהות במיוחד. החיסרון באפשרות הזו הוא שתצטרכו למצוא את הלקוחות שלכם ולעבוד בשיווק עצמי, מה שלא בהכרח מתאים לכולם. מצד שני תוכלו לעבוד כטכנאים שכירים בחברות שונות. החיסרון באפשרות הזו הוא שההכנסות יהיו כנראה נמוכות יותר אך תהיה לכם הכנסה קבועה ובטוחה ולא תצטרכו לעסוק בשיווק עצמי.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם