תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קריירה שניה - הגיע הזמן ללמוד מקצוע משמעותי

יש כאלה שיעשו את זה בגלל חלום ישן שבוער בהם להגשים, יש כאלה שיגיעו לשחיקה בעבודה ויהיו חייבים שינוי, יש כאלה שיחפשו תחום רווחי יותר, ויש כאלה ש"סתם" השתעממו וחייבים מסלול חדש

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

זו לא באמת משנה הסיבה, מה שמשנה הוא שתבחרו בחכמה את הקריירה השנייה שלכם. בתקופה שבה תוחלת החיים עלתה משמעותית, אנשים רבים בוחרים לשנות מסלול מקצועי ולפתוח בקריירה חדשה בגיל מבוגר. אצלנו במלט"ש מחכים לכם מגוון קורסים מקצועיים שיאפשרו לכם להתחיל את דרככם החדשה בשוק העבודה ברגל ימין.

הכשרה לקריירה שנייה - כך תבחרו חכם
שלא כמו בחירת המקצוע שעשיתם כשהייתם צעירים, כאן אתם חייבים להיות מאוד מדויקים. אין לכם הזדמנות נוספת ואתם צריכים לקחת החלטה מושכלת. אז איך בוחרים? קודם כל בודקים מה חשוב לכם. האם אתם מחפשים מקור פרנסה רווחי או שאולי רק עיסוק ממלא ומספק? אחרי שתבינו עם עצמכם מה חשוב לכם יותר, תוכלו לבחור את תחום הקריירה הבא שלכם. זה יכול להיות מקצוע טכני רווחי שיש בו המון עבודה, או דווקא תחום שהוא יותר "לנפש". הכי חשוב הוא לבחור מקצוע שתואם לציפיות שלכם. משם רק השמיים הן הגבול.

קריירה חדשה במקצוע טכני - הדרך שלכם להרוויח
אם אתם מחפשים קריירה שנייה שתכניס לכם הרבה כסף, בואו ללמוד מקצוע טכני. הדרישה כיום לאנשי מקצוע בתחום זה היא גבוהה ואם תהיו טובים, צפויה לכם פרנסה רבה. מקצועות כמו: טכנאי מצלמות אבטחה, טכנאי גז, טכנאי קירור ומיזוג, טכנאי טלפונים סלולריים, טכנאי מוצרי חשמל ביתיים ומקצועות טכניים נוספים נהיו מבוקשים מאוד ואתם יכולים להכניס הרבה מאוד כסף. חשוב כמובן לעבור הכשרה מקצועית מתאימה וללמוד את כל סודות המקצוע ושיטות העבודה לפני שיוצאים לדרך.

קורסים למבוגרים במלט"ש - צוות מנוסה שילווה אתכם לאורך הדרך
אנשים רבים שמחליטים לצאת לקריירה שנייה בוחרים לעשות את זה עם מלט"ש. למכללה שלנו סניפים בפריסה ארצית ושם טוב במיוחד בכל מה שקשור לקורסים למבוגרים. צוות המרצים שלנו מגיעים מהשטח והתנסו בעצמם במקצוע לפני שהפכו למרצים. הגישה של המכללה דוגלת בשילוב בין לימודים עינויים לתרגול מעשי ובילווי צמוד לתלמידים כל הדרך עד להצלחה בקריירה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם