תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

מסלולי ההכשרה שיביאו אתכם להיות טכנאי סמרטפונים

מכירים מישהו שאין לו טלפון נייד? בטוח שלא. מכירים מישהו שהתקלקל לו פעם הטלפון הנייד? כנראה שכן. כי עם כל זה שמדובר במכשירים חכמים הם לא כל יכולים וגם הם מתקלקלים לפעמים

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

מהניסיון שלנו למדנו שמי שהתקלקל לו הסלולרי נמצא במצב לא פשוט ועלול להרגיש אבוד לגמרי. ככה זה כשהטלפון שלנו הפך להיות כל-כך מרכזי ומשמעותי בחיים שלנו. ולמה אנחנו מספרים לכם על כל זה? כי בדיוק כמו שהסמארטפונים הפכו להיות כאלה חשובים, כך גם טכנאי הסמארטפונים. מדובר במקצוע חדש יחסית שצבר תאוצה בקצב מסחרר ונדמה שלא הולך להיעלם לשום מקום בקרוב. אם אתם מחפשים מקצוע מבוקש ורווחי, מקצוע עם עבודה רבה ואפשרויות הכנסה יפות במיוחד - לכו ללמוד קורס טכנאי סלולר. הנה כל הפרטים:

קורס טכנאי סלולר במלט"ש
קורס טכנאי סלולר הוא אחד מהקורסים המבוקשים ביותר במכללת מלט"ש ואפשר להבין למה. זהו מקצוע בעל ביקוש גדול בשוק העבודה ובוגרי הקורס משתלבים לעבודה בחברות סלולר, במעבדות תיקונים, או פותחים עסקים עצמאיים מצליחים. הקורס במלט"ש מתעדכן כל הזמן בהתאם לחידושים בתחום וכולל לימודים על סוגי מכשירים שונים, איתור ופתרון תקלות, רשתות תקשורת ונושאים נוספים. הקורס כולל לימודים עיוניים ותרגול מעשי במעבדות ומועבר על ידי מרצים בעלי ניסיון רב. ניתן ללמוד את הקורס בירושלים, חיפה או באר שבע והוא נחשב לקורס מקיף ומקצועי ביותר.

6 חודשים ויש לכם תעודה שתזניק את הקריירה שלכם
מסלול להכשרת טכנאי סמארטפונים במלט"ש נמשך על פני 5 או 7 חודשים (בהתאם לרקע שתגיעו איתו). ניתן לבחור בלימודי ערב וכך לשלב את הלימודים עם עבודה או כל דבר אחר שתרצו לעשות. לאחר שתעמדו בהצלחה בכל הדרישות והמבחנים תקבלו תעודת טכנאי סלולר שתשמש אתכם בשוק העבודה. כפי שציינו, מדובר בתעודה ששווה הרבה כסף ותוכל לסייע לכם לפצוח בקריירה מצליחה ורווחית.

מקצוע מבוקש עם משכורות מתגמלות ושפע של עבודה
המשכורות בשוק טכנאות הסלולר משתנות בהתאם לתפקיד, לאזור ולבחירה שלכם בין טכנאי שכיר לבין טכנאי עצמאי. ולמרות השינויים והתנודות, מדובר במשכורות מתגמלות במיוחד ובעיקר בעובדה שצפויה לכם עבודה רבה. יתרון נוסף הוא שיש ביקוש למקצוע בכל אזורי הארץ. כולם משתמשים בסלולריים כך שיש עבודה בכל מקום. ואם חשבתם שככל הטכנולוגיה מתפתחת אז התקלות פוחתות כדאי שתחשבו שוב כי המצב דווקא הפוך. משנה לשנה טכנאי סמארטפונים נהנים מעבודה רבה יותר ומקבלים הזדמנויות עסקיות גדולות יותר.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם