תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי חשמלאי רכב - עולם הרכב הולך לכיוון ירוק יותר

משנה לשנה נהיה פה יותר קשה לנשום. יותר קשה ללכת ברחוב, לנסוע ברכב עם חלון פתוח ואפילו לשבת בסלון הבית שלנו. גם אתם מרגישים את זה או לא ממש מבינים על מה אנחנו מדברים? אז אנחנו מדברים על זיהום אוויר כמובן.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

ככל שהעולם מתפתח וככל שהטכנולוגיה מתעצמת, האתגר של שמירה על איכות הסביבה נהיה גדול יותר. זה נוגע בעיקר לרכבים שמשמשים את כולנו ושהכמות שלהם על הכבישים הכפילה ושילשה את עצמה בשנים האחרונות. זה נכון לגבי ישראל אבל גם לגבי מדינות נוספות בעולם. אבל שלא תחשבו שלא עושים כלום בנידון. טובי המוחות לא ישנים בלילה ועובדים שעות נוספות על חיפוש פתרונות שיצמצמו את זיהום האוויר. זה מתבטא בעיקר בהמצאות וחידושים בתחום הרכב שבניהם ניתן למנות מכוניות היברידיות, מכוניות חשמליות ועוד. גם אנחנו במלט"ש לא נשארים מאחור וכוללים בתכנית הלימודים של קורס חשמלאי רכב תכנים בנושאים אלו. בואו ללמוד קורס מעודכן ומגוון שיכשיר אתכם לעיסוק במקצוע מבוקש ורווחי.

קורס חשמלאות רכב עם לימודים בתחום של רכבים ירוקים
בטח שמתם לב שהעולם צועד אל עבר כיוון ירוק יותר. זה נוגע לתחום הרכב, אבל בהחלט לא רק. הסופרים והחנויות צמצמו את השימוש בשקיות, מוסדות החינוך הכניסו תוכניות לימוד רחבות בנושאי איכות הסביבה ונדמה כי אנחנו שומעים את הצורך לצמצם את זיהום האוויר בכל מקום. כיוון שעולם הרכב הוא בין האחראים הגדולים ביותר על הפגיעה בסביבה, זה רק טבעי שבו יעשו השינויים הגדולים ביותר. כבר עכשיו אנחנו עדים לריבוי רכבים חשמליים וכנראה שככל שהזמן יעבור הם יהיו נפוצים עוד יותר. אם אתם מעוניינים ללמוד את התחום של חשמלאות רכב מומלץ לעשות זאת במקום שעוסק בהרחבה גם בתחום של רכבים ירוקים. אנו צופים שככל שהזמן יעבור יהיו יותר ויותר רכבים היברידיים וחשמליים, מה שיצריך אנשי מקצוע עם ידע ומומחיות. בחרו בקורס שיתן לכם כלים נוספים לטפל גם ברכבים מסוג זה.

סיבות טובות להשתלב בלימודי חשמלאי רכב
לימודי חשמלאי רכב אינם פשוטים וכוללים תכני לימוד מורכבים שלא כל אחד יכול להתמודד איתם. תכנית הלימודים כוללים נושאים מגוונים כמו למשל: יסודות החשמל והאלקטרוניקה, לימודים על מערכות התנעה וטעינה, תאורה , מצבר ועוד. הלימודים דורשים גישה לתחום החשמל והאלקטרוניקה ויכולת להתמודד עם נושאים מורכבים במיוחד. ויחד עם זאת, מדובר במקצוע מבוקש במיוחד שאם תסיימו את כל דרישות הקורס תוכלו להשתלב בתחום רווחי ומעניין. משכורות מתגמלות, עבודה עם עניין, ואפשרויות לעבודות רבות בכל הארץ הן רק חלק מהסיבות שהופכות את קורס חשמלאי רכב לדבר מומלץ ביותר.

למה מלט"ש הוא המקום הטוב ביותר ללמוד את הקורס?
אחרי שהבהרנו למה אנחנו מאמינים שמדובר בלימודים שיכולים לפתוח לכם המון דלתות, הגיע הזמן לדבר על למה מלט"ש הוא המקום הטוב ביותר ללמוד חשמלאות רכב. הסיבה הראשונה היא בגלל שתכני הלימוד כוללים גם לימודים על רכבים חשמליים וירוקים וכפי שאמרנו העולם לגמרי צועד בכיוון הזה. סיבה נוספת נעוצה בצוות המרצים שיש לו ניסיון רב ועשיר והוא מגיע מהשטח עצמו. תוסיפו לזה את ההתנסויות המעשיות הרחבות שיש במלט"ש, מעבדות וכיתות לימוד שמצוידות באמצעים חדישים, והנה לכם סיבה נוספת לבוא אלינו. הקורס כולל גם לימודי חשמל רכב אך גם לימודי מערכות מיגון ומולטימדיה כך שאתם מסיימים את הלימודים עם ידע וכלים נוספים. בסוף הלימודים במלט"ש תוכלו להיות אנשי מקצוע מומחים שמצליחים לפתור מגוון רחב של תקלות ולהעניק ללקוחות שלכם שירות מקצועי מעל ומעבר.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם