תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורסים מומלצים להסבה מקצועית

מהם הקורסים המומלצים להסבה מקצועית? במה כדאי לכם להתמקד וממה כדאי להתרחק? יצאנו לבדוק וחזרנו עם ממצאים מעניינים במיוחד.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

אתם עובדים כבר שנים באותו מקצוע ואתם מרגישים קצת שחוקים?  קודם כל תדעו שזה טבעי ונורמלי. אחרי שנים באותו תחום זה די מובן איך הפכה השחיקה לחלק בלתי נפרד משגרת היום שלכם. דבר שני, תדעו שיש מה לעשות עם זה! הסבה מקצועית בגילאים מבוגרים (וגם צעירים) היא דבר מקובל ונהדר שמאפשר להתמודד עם השחיקה ולשנות כיוון לתחום חדש ומסקרן.  יודעים מה? גם אם אתם לא מרגישים שחוקים, אלא סתם בא לכם לגוון ולעסוק בתחום קצת אחר, זה בסדר. בעידן בו תוחלת החיים עלתה אנשים לא רוצים ולא צריכים להתמקד רק בעיסוק אחד כל חייהם. החיים הם ארוכים ואנחנו מאמינים שצריך להגשים בהם כמה שיותר חלומות ובעיקר להיות מרוצים.

הסבה מקצועית לתחום מבוקש
העניין עם הסבה מקצועית הוא שהיא בדרך כלל מתרחשת בגילאים מבוגרים, גילאים שבהם גם ככה לא תמיד פשוט כל-כך למצוא עבודה. מסיבה זו מומלץ לעשות הסבה מקצועית לתחום שיש בו עבודה רבה. ההמלצה שלנו היא להתמקד בקורסים והכשרות טכניות קצרות יחסית שמאפשרות להשתלב עם מקצוע חדש לאחר מספר חודשי לימוד. בין המקצועות המבוקשים האלו שאנחנו מדברים עליהם ניתן למנות: טכנאי מיזוג אוויר, טכנאי טלפונים ניידים, טכנאי מצלמות אבטחה ועוד. את כל הקורסים האלו (ורבים נוספים), תוכלו ללמוד אצלנו במלט"ש והם מתאימים במיוחד גם לכאלה שבאו מתחום אחר ומתכננים הסבה מקצועית.

קורסים של הסבה מקצועית במימון המדינה
אם פוטרתם, אם עבדתם במקצוע שנחשב לשוחק, או אם עברתם גיל מסוים ייתכן ומגיע לכם מימון קורסי הסבה מקצועית. ישנן תוכניות רבות שמציעה המדינה לסבסוד קורסים מסוג זה, מה שנותן תמריץ ללימודים. חלק מהקורסים יהיו במימון מלא וחלק בחלקי, וזה נחשב למסלול מצוין עבור מי שמחפש הזדמנות נוספת להשתלב בשוק העבודה.

הסבה מקצועית לתחום הבנייה
תחום נוסף שיש בו עבודה רבה וכמעט אף פעם לא מאוחר כדי להשתלב בו הוא ענף הבנייה. יש בו עבודה רבה ובשפע, הוא נחשב לענף מגוון שכולל תחומים רבים (בנייה בגבס, קבלן שיפוצים, שרברבות, ועוד…), וההכשרות הטכניות האלו מאפשרות לרכוש מקצוע בתוך זמן קצר יחסית. גם אם עבדתם בתחום אחר לחלוטין תוכלו להשתלב בהצלחה בענף הבנייה. לא חייבים ידע קודם וגם לא ניסיון כדי להצליח בו! בואו לשמוע על מגוון הקורסים וההכשרות בענף הבנייה שמתקיימות במכללת מלט"ש. הלימודים כוללים תרגול מעשי רחב היקף שמאפשר להתחיל לעבוד בשטח מיד בתום הלימודים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם