תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מקצועות לפתיחת עסקים

יש אנשים שנולדו להיות שכירים. הם יכולים (ורוצים) לעבוד כל חייהם תחת בוס, לקבל משכורות באופן מסודר, למלא הוראות, ולדעת שהם קמים בכל בוקר למקום עבודה מסודר.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

ויש את אלו שהמילה "שכירים" מעוררת בהם סלידה וכל חלומם מאז שהם זוכרים את עצמם הוא להיות עצמאים. הם רוצים להיות המנהלים של עצמם, הם לא מפחדים מהסכנות ומחוסר היציבות שכרוכים בלהיות בעל עסק , והם רוצים לפתוח עסק משלהם שבו הם ישקיעו את כל הזמן והאנרגיות שלהם. אנחנו מדברים עליכם? אז כדאי שתישארו איתנו כי בשורות הבאות נציג לימודי מקצועות שמתאימים לכל מי שחולם לפתוח עסק.

מקצועות מבוקשים לעצמאים
אם החלטתם לפתוח עסק ולהיות עצמאיים אתם וודאי יודעים שקל זה לא הולך להיות. להיות בעל עסק זה אומר לרדוף כל יום וכל היום אחרי הפרנסה שלך. שלא כמו שכירים, לכם אף אחד לא ידאג לעבודה ואם אתם לא תעשו זאת כנראה שלא תהיה לכם כזו. כמובן שלא התכוונו להפחיד ושיש לעצמאות המון יתרונות אחרים, אלא רק להמחיש לכם שכדאי לבחור מקצוע מבוקש שיש בו עבודה רבה. המקצועות הטכניים הם ברוב המקרים מבוקשים ומתאימים למי שרוצה להיות בעל עסק. זה יכול להיות טכנאי מקררים או מכשירי חשמל ביתיים, טכנאי סלולר, טכנאי גז, טכנאי קירור ומיזוג אוויר (מקצוע מבוקש במיוחד בישראל!) ומקצועות נוספים בתחום הטכני.

לימודי תעודה לבעלי עסקים
נכון שאין חובת לימודים על מי שרוצה לפתוח עסק ושפעמים רבות תוכלו להיות עצמאים ובעלי עסקים גם ללא לימודים. יחד עם זאת, תעודת הסמכה תעזור לכם להגביר את האמינות שלכם ולהשיג לקוחות רבים יותר. היום, בניגוד לעבר, אנשים מחפשים אישורים והסמכות לפני שהם בוחרים בבעל מקצוע מסוים. כך הם יכולים להיות בטוחים שהם בחרו באדם מוסמך שיש לו את הכלים והידע כדי לספק להם את השירות שהם זקוקים לו. אצלנו במכללת מלט"ש מחכים לכם מגוון רחב של מסלולי לימוד מקצוע שמתאימים למי שרוצה להיות בעל עסק מצליח בתחומים מבוקשים.

איזה מקצוע כדאי ללמוד כדי לפתוח עסק?
השאלה הזו מעסיקה את כל מי שחולם על פתיחת עסק עצמאי משלו, אך למעשה אין עליה תשובה חד משמעית. ההחלטה הסופית צריכה להיות מונעת משיקולים של עניין ומשיכה מקצועית, כמו גם ביקוש בשוק העבודה. אם תשקללו את הגורמים האלו תוכלו להגיע להחלטה חכמה ומדויקת בנוגע לאיזה מקצוע כדאי ללמוד. אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ לימודים בחינם שבה נוכל לסייע לכם לבחור את המקצוע המדויק עבורכם, בהתאם לנתונים שלכם ובהתאם לחלומות ולמטרות שלכם ולביקוש בשוק העבודה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם