תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

קורס מקצועי בלימודי ערב

אז נכון שיהיו כמה חודשים קשים ועמוסים, אבל בסופם תקבלו תעודה מקצועית שתפתח לכם דלתות רבות, ולא תצטרכו לוותר על הפרנסה בזמן הזה.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

אתם נורא רוצים לקחת קורס מקצועי. ברור לכם שזו הדרך שלכם להתקדם ולהצליח וברור לכם שכדאי להתחיל את הקורס כמה שיותר מוקדם. אבל מה לעשות שאתם עובדים במשרה מלאה וממש לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד אפילו יום עבודה אחד בשבוע. אז זהו, שיש מה לעשות! ואין שום סיבה שתוותרו על הכשרה מקצועית שתקפיץ את הקריירה שלכם. אנחנו במלט"ש מבינים טוב מאוד שאנשים עובדים לא תמיד יכולים להפסיד ימי עבודה לטובת קורסים מקצועיים, חשובים ככל שיהיו. בדיוק בגלל זה יצרנו מסלולי לימודי ערב שיאפשרו לכם לשלב בין עבודה ללימודים בצורה מושלמת.

שילוב עבודה עם לימודים - מהיום זה אפשרי!
האתגר הגדול ביותר שעומד בפני מי שרוצה לרכוש מקצוע לחיים הוא השילוב בין עבודה ללימודים. הרי מעטים מאוד יכולים להרשות לעצמם לא לעבוד בתקופת הלימודים, ורוב האנשים לא יהיו חייבים להתפרנס תוך כדי רכישת המקצוע. אם בעבר אנשים רבים וויתרו על לימודים כיוון שהיו חייבים לעבוד, היום ישנם פתרונות אחרים כאשר לימודי ערב הם הפיתרון הטוב ביותר. כמעט כל קורס שתמצאו אצלנו במלט"ש יהיה זמין גם ללימודי ערב שתוכלו להגיע אליהם לאחר יום העבודה שלכם. זה אומר שהפרנסה שלכם לא תיפגע בתקופת הלימודים ולאחר תקופת ההכשרה תיהנו מהזדמנויות עסקיות נוספות.

לימודי ערב למקצועות מבוקשים
היום ברור לכולם שכדי להתקדם בקריירה וכדי להצליח להשתלב בשוק  העבודה, דרושה השכלה מתאימה והסמכה לעיסוק במקצוע מבוקש. אז מהו מקצוע מבוקש? מקצוע שיש בו הרבה עבודה וביקוש לאנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים. בין המקצועות המבוקשים ביותר ניתן למנות טכנאי קירור ומיזוג אוויר, טכנאי סלולאר, טכנאי מערכות מיגון ואבטחה, טכנאי גז ועוד. נשמח להזמין אתכם לפגישת ייעוץ חינם כדי שתוכלו לבחור מקצוע מבוקש שמתאים לכם ולכישורים שלכם. רוב מסלולי הלימוד מתקיימים בערבים כך שלא תצטרכו להפסיד עבודה ותוכלו לשלב בינה לבין הלימודים בצורה מושלמת.

לימודי תעודה - לימודי ערב
פעם האמינו שניסיון וכישרון הם מספיקים אבל היום גם הם (רבים ומדהימים ככל שיהיו) לא יספיקו. לקוחות מבקשים, ובצדק, לראות תעודת הסמכה ובתור אנשי מקצוע אתם חייבים שתהיה לכם תעודה כזו. לימודי תעודה הם דרך מצוינת להתקדם ולהתפתח וליהנות מלקוחות רבים יותר. אם אתם כבר עוסקים בתחום ולא רוצים לעצור, לימודי תעודה בלימודי ערב הם התשובה עבורכם. תצטרכו להקדיש לעניין מספר חודשים (משתנה ממסלול למסלול) שלאחריהם תהיו אנשי מקצוע מוסמכים בעלי תעודה שמאשרת את זה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם