תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

שילוב מקצועות בהכשרה מקצועית

סיימתם לימודים, צבא, עבדתם בעבודות מזדמנות (או קבועות) ועכשיו אתם מחפשים כיוון חדש, אבל לא סתם כיוון. אתם שואפים להשתלב לקריירה מצליחה בעבודה מגוונת ובעיקר רווחית

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

תוכלו ללמוד לתואר ראשון ולקוות שתמצאו עבודה בתחום שלמדתם ותוכלו לבחור באפשרות קצרה יותר ויעילה לא פחות. קורסים מקצועיים הם כרטיס הכניסה שלכם למעגל העבודה בתפקידים מכניסים ויציבים. הקורסים קצרים (יחסית ללימודי תואר ראשון) ובמהלכם תרכשו ידע וכלים שיאפשרו לכם לעסוק בתחום שבחרתם. אנחנו במכללת מלט"ש מבינים שעולם העבודה אינו פשוט ושכדי להצליח תצטרכו להציג יתרונות ברורים על פני המתחרים שלכם. בדיוק בגלל זה יצרנו את המסלול המשולב שבו תרכשו שני מקצועות שונים ותוכלו להציע ללקוחות שלכם הרבה יותר.

מסלול לימודים משולב למקצועות טכניים
המסלול המשולב במלט"ש הוא מסלול ייחודי וחדשני שמאפשר לכם לרכוש שני מקצועות במחיר מנצח. זה אומר שתוכלו להתמקצע בשני תחומים שונים ולעסוק בשניהם במקביל או בנפרד, לבחירתכם. היתרון במסלול שיצרנו הוא שבסוף הלימודים יהיה לכם ידע עשיר ומגוון ותוכלו ליהנות מעבודה רבה בהרבה. כל הקורסים במלט"ש מועברים על ידי מרצים בכירים ובעלי ניסיון והם כוללים, לצד הידע העיוני, גם שלל תרגולים מעשיים במעבדות. כך תוכלו להגיע לשטח כשאתם בעלי ידע רב ותוכלו לפתור מגוון רחב של בעיות ותקלות.

מקצועות מבוקשים בשוק
יש מקצועות שתמיד היו מבוקשים וכנראה גם תמיד יהיו. מדובר בדרך כלל במקצועות טכניים שהביקוש אליהם הוא גבוה באופן כמעט תמידי. טכנאי גז, טכנאי קירור ומיזוג, טכנאי סלולר וכן טכנאים מתחומים נוספים נהנים מעבודה רבה ואם הם יוכלו להציע ללקוחות שלהם דברים נוספים, הם גם יהיו מבוקשים בתחומם ויבלטו מעל המתחרים שלהם. המסלול המשולב במלט"ש כולל לימודי שני מקצועות טכניים מבוקשים שבהם תוכלו להתמקצע ולעסוק בשוק העבודה.

הכשרות טכניות בתחומים שונים
זה נכון שבכל הקשור למקצועות טכניים, השוק נחשב לפרוץ יחסית. הכוונה היא שגם מי שלא עבר את ההכשרה המתאימה יוכל (ברוב המקרים) לעסוק במקצוע. ולמרות זאת ההמלצה שלנו היא כן לקחת קורסים מקצועיים שיתנו לכם את ההסמכה הדרושה ויסייעו לכם להשיג לקוחות רבים יותר. החשיבות של תעודה מקצועית היא גדולה ורבים מהלקוחות מבקשים לראות תעודת מקצוע לפני שהם מזמינים את השירות. במלט"ש מחכה לכם מסלול לימודים מיוחד המשלב בין שתי הכשרות טכניות לבחירתכם, דבר שיאפשר לכם לקבל שתי תעודות הסמכה שונות. זה מסייע בהבאת לקוחות רבים יותר וזה מאפשר לעסוק בשני תחומים שונים או מקבילים. המסלול המשולב נותן מענה ראוי לתחרות הקיימת בשוק והוא ללא ספק הדרך שלכם להשתלב בהצלחה במקצועות מבוקשים ומכניסים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם