תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי מקצוע טכני באזור תל אביב

יש את אלו שמגיל צעיר מפרקים ומרכיבים כל מכשיר שנמצא בסביבה שלהם, הראש שלהם פועל שעות נוספות והם מצליחים לפתור בעיות טכניות מהר ובקלות יחסית. האנשים האלו הם בעצם אתם? גם אתם מהירי מחשבה ובעלי חוש טכני מפותח?

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

בואו ללמוד מקצוע טכני ותזכו לעסוק בקריירה מצליחה, מגוונת ומעניינת. מכללת מלט"ש עם סניפים בת"א, חיפה, ירושלים, ובאר שבע מציע מגוון גדול של הכשרות וקורסים טכניים לחסרי ניסיון וגם לכאלה בעלי ניסיון. למדו מקצוע טכני מבוקש ותוכלו להשתלב בהצלחה בשוק העבודה ממש בתום הלימודים.

קורס טכנאי בת"א
גם אם יש לכם ניסיון עשיר וגם אם אתם עובדים כטכנאים במשך שנים רבות, לימודי מקצוע מסודרים הם חשובים עבורכם. בסיום הלימודים במלט"ש תקבלו תעודת מקצוע שתהיה למעשה אישור רשמי לכך שאתם יכולים לעסוק במקצוע. בכל הקשור למשרות טכנאות, התעודה הזו משמעותית במיוחד ולקוחות רבים יבקשו לראות אותה לפני שיסמכו עליכם. אז מה מתחשק לכם ללמוד? קורס טכנאי גז? טכנאי מיזוג אוויר? טכנאי מערכות מיגון? אולי בכלל טכנאי טאבלט וסלולר? את כל הקורסים האלו (ואחרים נוספים) תוכלו ללמוד במלט"ש ממרצים בכירים ובעלי ניסיון רב.

לימודי תעודה במקצועות טכניים במרכז
היתרון הגדול של לימודי תעודה הוא פרק הזמן הקצר (יחסית) שנדרש כדי להשלים אותם. בעוד לימודי תואר ראשון נמשכים כשלוש שנים (במקרה הטוב) ודורשים זמינות מלאה ללימודים, לימודי תעודה הם קצרים בהרבה ויעילים לא פחות. תעודת מקצוע טכני נחשבת לשימושית במיוחד ולאחת שמסייעת בהשתלבות במקצוע רווחי בשוק העבודה. תושבי ת"א והמרכז שמעוניינים להשתלב בלימודי תעודה במקצוע טכני מוזמנים אלינו למלט"ש. כל הקורסים שלנו כוללים חומר עיוני ותרגול מעשי במעבדות המכללה.

מקצועות טכניים מבוקשים
על אף ההתפתחויות הטכנולוגיות העצומות שמתרחשות בעולם, איכשהו לטכנאים תמיד יש עבודה. יש שיגידו שככל שהטכנולוגיה יותר מתפתחת, כך ישנן יותר ויותר בעיות טכניות, ואולי זה דווקא מסביר את הצורך בטכנאים... המקצועות הטכניים מאז ומתמיד היו מבוקשים בשוק העבודה ומי שעסק בהם נהנה מעבודה רבה ורווחית במיוחד. נדמה כי המצב לא הולך להשתנות בקרוב ולכן כדאי גם לכם להיכנס לעולם המגוון הזה. בואו ללמוד מקצוע טכני מבוקש ותוכלו גם אתם לסייע לאנשים בפתרון בעיות טכניות מגוונות.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם