תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

3 דברים שלא ידעתם על ענף הבניין

חשיבות עצומה יש לענף הבניין בארץ. הוא זה שאחראי על הצמיחה, על התשתיות, על רווחת האזרחים ועל שלל תחומים נוספים. מדובר בענף מרכזי שמשתנה ומתפתח מידי שנה ואם תשתלבו בו תוכלו ליהנות ממקצוע מאתגר, מגוון ורווחי.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

ישנם לא מעט מקומות שתוכלו להשתלב בהם ללא ניסיון קודם אך הכשרה מקצועית היא כמעט תמיד חובה ויכולה  לשדרג את השכר שלכם בצורה משמעותית. חולמים להיכנס לענף הבניין? מחפשים מקצוע מבוקש? בואו ללמוד קורסים בתחום הבנייה והדלת לעולם המיוחד הזה תיפתח בפניכם. במכללת מלט"ש בת"א מחכים לכם מגוון הכשרות מקצועיות בתחום הבנייה כדי שתוכלו להגיע מוכנים יותר וכדי שיעמדו בפניכם שלל הזדמנויות תעסוקה. עדיין מתלבטים? הנה שלושה דברים שאולי לא ידעתם על ענף הבניין ובהחלט כדאי שתדעו.

מקצוע מבוקש בשוק העבודה
מקום המדינה ועד ימנו אנו (וכנראה גם עוד שנים רבות) מקצועות הבנייה נחשבו למבוקשים ביותר בשוק העבודה. תמיד בונים ותמיד יבנו! זה אומר שבתור בעלי מקצוע צפויה לכם לא מעט עבודה, בין אם בתור שכירים ובין אם בתור עצמאים. אם תרכשו ידע מקצועי בבניין תוכלו להעשיר את ארגז הכלים שלכם וכתוצאה מכך להשיג אפילו עוד יותר עבודות. הביקוש לאנשי מקצוע בענף הבנייה הוא כל-כך גדול עד שכמעט תמיד נדרש חיזוק של עובדים זרים שאינם תושבי ישראל.

משכורות גבוהות בענף הבניין
אין כל וויכוח על כך שעבודות בניין הן עבודות קשות ומאתגרות ביותר מבחינה פיזית. בנוסף לכך הן גם שוחקות ואנשים רבים מתקשים להתמיד בהן. בדיוק בגלל זה המשכורות הממוצעות בענף נחשבות לגבוהות ולמתגמלות במיוחד. בתור שכירים בתחום הבנייה תקבלו משכורות גבוהות מעל הממוצע הקיים בשוק ובתור עצמאים יכולות להיות לכם הזדמנויות רווחיות אפילו יותר גבוהות. במכללת מלט"ש מחכים לכם קורסים מגוונים בענף שדרכם תוכלו להתמקצע וליהנות משפע של עבודות בתחום. חלק גדול מהעובדים בענף הבנייה והשיפוצים הם בוגרי מלט"ש שרכשו אצלנו ידע פרקטי שמשמש אותם מידי יום בעבודה בשטח.

אפשרויות קידום ופיתוח לעובדים בתחום הבנייה
בניגוד למקצועות אחרים, בענף הבנייה אפשר לצמוח ולהתפתח וכתוצאה מכך גם לשדרג את השכר. ההיררכיה בענף היא ברורה כאשר ישנם פועלים, מנהלי צוות, מנהלי אזור, בוגרי לימודי קבלני שיפוצים, קבלני פרויקטים ועוד. אם תתמידו, תרכשו ידע מקצועי ותגלו נכונות - רק השמיים הם הגבול בשבילכם! זהו תחום שיש בו המון מקום להתקדם ולהתפתח וזה משהו שחשוב מאוד לדעת.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם