תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

מכללות ללימודי מקצועות טכנולוגיים

כשנמאס מעבודות מזדמנות וכשרוצים להשתלב במעגל העבודה במקצוע מבוקש, צריך לעבור הכשרה מתאימה. המקצועות הטכנולוגיים נחשבים למקצועות מבוקשים ביותר וככל הנראה תמיד יהיה בהם צורך.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.
סניפי המכללה נגישים לבעלי מוגבלויות

זה נכון שאפשר למלא אותם (לפחות את רובם) גם ללא הכשרה מקצועית, אך ההכשרה היא בדיוק מה שיעניק לכם את היתרון מעל למתחרים שלכם, ובשוק הטכנאים לא חסרים מתחרים. מדובר בשוק מוצף כאשר רק מי שיהיה טוב יוכל לבלוט ולהצליח. אז אחרי שדיברנו על חשיבות ההכשרה המקצועית, צריך להחליט היכן לעבור אותה? מכללת מלט"ש, שלה סניפים בערים שונות בארץ, מציעה מגוון רחב של קורסים טכנולוגיים שמועברים על-ידי מרצים בכירים ובעלי ניסיון. הלימודים במלט"ש יכשירו אתכם לעיסוק במקצוע תוך שימת דגש על תכנים עיוניים והתנסויות מעשיות.

לימודי מקצוע ב-6 חודשים
היתרון הבולט של לימודי מקצוע טכנולוגי הוא שלרוב ניתן לסיים אותם בפרק זמן קצר יחסית. לא תצטרכו להקדיש לכך שלוש שנים (כמו בתואר ראשון למשל) ולא תצטרכו לפנות לכך את כל השבוע שלכם. ברוב המקרים אלו לימודים שמתאימים לאנשים עובדים כך שניתן לפרוס אותם על חצי שנה ולבחור גם באפשרות של לימודי ערב. לאחר פרק הזמן הזה (ובמידה ותעמדו בכל התנאים הנדרשים) תוכלו לסיים את הלימודים עם תעודת מקצוע ביד. חשוב לבחור במכללה מקצועית ומנוסה שמספקת תענית לימודים מקיפה ותמיכה מלאה בסטודנטים.

מכללה להכשרת טכנאים
אם פעם כדי לשמש כטכנאי היו מספיקות "ידיים טובות" וחריצות, כיום זה ממש לא כך. שוק הטכנאים בימנו הוא כל-כך גדול ואם טכנאי לא יציג יתרון משמעותי על פני האחרים הוא לא יצליח לבלוט. הכשרה מקצועית היא ללא ספק יתרון ואם תקפידו לעבור אותה במוסד לימודים מוכר, היתרון יהיה גדול אף יותר. מכללת מלט"ש מכשירה טכנאים מתחומים שונים בקורסים מקצועיים ומקיפים במיוחד. הלימודים במכללה כוללים חשיפה לתכנים עיוניים רלוונטים, התנסויות מעשיות במעבדות ומבחני הסמכה לקבלת התעודה.

מקצועות טכנולוגיים מבוקשים
המצב בשוק העבודה אינו קל ובלי הכשרה כלשהי יהיה קשה מאוד להשתלב בו. המקצועות הטכנולוגיים השונים היו מאז ומעולם מבוקשים ואילו בשנים האחרונות הביקוש אליהם עלה. כנראה שככל שהטכנולוגיה מתפתחת ישנה דרישה ליותר טכנאים שיעסקו בשירות ופתרון בעיות ותקלות. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הקורסים הטכנולוגיים הקיימים במכללת מלט"ש ולבחור את זה שמעניין אתכם. תוכלו ללמוד מקצוע מבוקש ולהשתלב לעבודה בתחום בין אם בתור שכירים ובין אם בתור עצמאיים.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם