תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

הכשרה בשיתוף התאגדות קבלני השיפוצים

התחרות בה נתקלים קבלני השיפוצים היא קשה מנשוא. יש כל-כך הרבה קבלנים שנלחמים זה בזה על כל עבודה בניסיון להשיג אותה ולפתח קריירה מצליחה ורווחית.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

אז איך בולטים מעל השאר? איך מצליחים להציג יתרונות עבור הלקוח במטרה שיבחר דווקא בכם? קורס קבלני שיפוצים במכללת מלט"ש הוא התשובה! הקורס מציע הכשרה בשיתוף התאגדות קבלני השיפוצים ולכן מדובר בקורס מקיף ומקצועי שמהווה יתרונות על פני שאר ההכשרות. הקורס כולל ידע תיאורטי ומעשי ומכשיר את בוגריו לעיסוק במגוון מקצועות הבנייה. שיתוף הפעולה עם התאגדות קבלני השיפוצים מאפשר לבוגרים להירשם בקלות רבה יותר בפנקס קבלני השיפוצים ולרכוש ידע שישמש אותם במבחני ההסמכה הדרושים לכך.

קורס הכשרת קבלני שיפוצים
המצב כיום בשוק קבלני השיפוצים הוא פרוץ ולמעשה כל מי שרוצה לעבוד כקבלן יכול לעשות זאת. יחד עם זאת, ללא ההכשרה המתאימה לא תוכלו לבלוט מעל המתחרים הרבים ולא תוכלו לבצע את עבודתכם באופן מקצועי. קורס קבלני שיפוצים במכללת מלט"ש כולל תכנים רבים ומקיפים הנוגעים לעבודתו של הקבלן והוא מכשיר את הבוגרים לעסוק בפעולות רבות בתחום הבנייה. במהלך הקורס תעסקו באינסטלציה, חשמל, קונסטרוקציה, איטום, שרטוטים, תכניות בנייה ונושאים נוספים. מדובר בקורס מקיף שכולל גם ידע עיוני וגם ידע מעשי ויכשיר אתכם לעבודה מקצועית בתחום. בוגרי הקורס יוכלו להיות קבלנים רשומים במידה ויעמדו בדרישות משרד התמ"ת.

רישום בפנקס הקבלנים של התאחדות קבלני השיפוצים
קבלן שיהיה רשום בפנקס הקבלנים יוכל להציג מקצועיות רבה יותר בפני לקוחותיו אך הוא גם יוכל לבצע עבודות הנדסאיות שדורשות אישורים מיוחדים. זה אומר שאפשרויות הבנייה שלכם יהיו גדולות יותר ומתוקף כך תוכלו להשיג לקוחות רבים יותר. קבלני שיפוצים שמבצעים עבודות הנדסאיות בהיקפים גדולים מוכרחים להיות רשומים בפנקס הקבלנים כדי לקבל את ההיתרים לביצוע הפעולות האלו. הקורס של מכללת מלט"ש מיועד לקבלני שיפוצים מתחילים ולכאלה בעלי ניסיון והוא מציג שיתוף פעולה עם התאחדות קבלני השיפוצים. מתוקף כך הוא מכיל ידע וכלים משמעותיים הרלוונטים לתהליך הרישום ולבחינות הנדרשות על ידי ההתאחדות.

מבחן קבלני שיפוצים 131
המצב כיום הוא שקבלני שיפוצים רבים לא רשומים בפנקס הקבלנים, דבר שמונע מהם לבצע פעולות בנייה רבות וכן להשיג לקוחות רבים. קבלן שיפוצים 131 הוא למעשה קבלו שרשום בפנקס הקבלנים והוא רשאי לבצע עבודות בהיקפים כספיים גדולים במיוחד. האפשרות הזו פותחת דלתות רבות בפני הקבלנים שכמהים להשיג את האישור הנכסף הזה ולהרחיב את פעילותם. כדי להשיגו יש לעמוד בתנאים שנקבעו ובנוסף לכך יש לעבור סדרה של מבחנים להוכחת הידע התיאורטי שאתם מחזיקים בו. קורס קבלני שיפוצים במלט"ש כולל תכנים עיוניים ומעשיים רבים המופיעים במבחן והוא מהווה דרך מצוינת בדרך להצלחה בו ולהשגת האישור. ההכשרה מתבצעת על ידי שיתוף פעולה עם התאחדות הקבלנים ולכן זהו הקורס המקצועי והמומלץ ביותר.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם