תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי בית חכם

בעבר הלא כל כך רחוק בית היה רק בית. מקום לישון בו, לאכול בו ולבלות בחיק המשפחה. ההתקדמות המואצת בטכנולוגיה חדרה גם לתוך המרחב הביתי והפכה אותו לדיגטלי כמעט לחלוטין

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

בתים חכמים נהיים נפוצים יותר ויותר וכוללים מערכות ממוחשבות מתקדמות ביותר. בית חכם הוא בית שבו מערכת שמסוגלת לשלוט על מערכת התאורה, מערכת האזעקה, מערכת התקשורת ועוד. ככל שתופעת הבתים החכמים הופכת להיות פופולרית, כך גם גוברת הדרישה לטכנאים ולאנשי מקצוע שיפעילו את הבתים החכמים. לימודי בתים חכמים לומדים אך ורק במלט"ש! זוהי המכללה המקצועית ביותר לתחום זה, תכני הלימוד בקורס הם מקיפים במיוחד ויכשירו אתכם לשמש כמפעילי בית חכם מיומנים ביותר.

דרושים טכנאי בתים חכמים
משפחות רבות כבר הבינו את התועלת הרבה שיש לבתים חכמים. זה חוסך זמן רב, כסף רב ומשדרג באופן משמעותי את איכות החיים. טכנאי בתיפ חכמים הפך להיות מקצוע מבוקש שיש לו דרישה רבה בשוק. כדי לשמש כטכנאים מיומנים שמסוגלים לתפעל מערכות בתים חכמים תידרשו ללימודים מקצועיים ומקיפים של הנושא.

קורס בית חכם לחסרי ניסיון
קורס בית חכם במכללת מלט"ש מתאים גם לאלו מכם שהם חסרי כל ניסיון בתחום, אך בעלי מוטיבציה רבה ללמוד ולהתפתח. תכנית הלימודים מגוונת וכוללת למידה על מערכות רבות בבית. כמו כן תעסקו במהלך הקורס במערכות חשמל, מפסקים, תכנון לוחות חשמל ועוד. תסיימו את הקורס כאשר ברשותכם ידע רב ואפשרויות תעסוקה נרחבות.

לימודי טכנאי בית חכם בצפון
בשורת הבתים החכמים לא נעצרה במרכז בלבד וללא ספק הגיעה גם לאיזור הצפון. כפועל יוצא מכך יש דרישה רבה לטכנאי בית חכם בצפון למטרות תפעול ותחזוקה שוטפת של בתים מסוג זה. בסניף חיפה של מכללת מלט"ש ניתן ללמוד לימודי תעודה בבית חכם ולהתחיל לעבוד במקצוע המבוקש הזה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם