תפריט
לחצו כאן לבדיקת זכאותכם למילגת לימודים

לימודי טכנאים בירושלים

בירושלים והסביבה עושים זאת רק במכללת מלט"ש המנוסה והמקצועית ביותר.

הקורס מתקיים בסניפי המכללה ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע.

כדי לשמש כטכנאים, מכל סוג שהוא, מוכרחים לעבור הכשרה מתאימה. אם פעם כל אחד היה יכול ללמוד מקרוב משפחה את רזי המקצוע ובאמצעות חוש טכני מפותח לשמש כטכנאי, היום זה ממש לא מספיק. היום סוגי התקלות התרחבו וכדי להצליח באמת לטפל ולפתור את כולן יש ללמוד את מקצוע הטכנאי בצורה מסודרת. מכללת מלט"ש, שלה סניף גם בירושלים, מאפשרת למבקשים לעסוק בתחומי הטכנאות הרחבים לרכוש מקצוע ולפתח קריירה בתחום.

קורס טכנאי מזגנים בירושלים
למרות שנדמה לכאורה כי הקיץ פוסח מעט על ירושלים, זה ממש לא אומר שלא משתמשים שם במזגנים, להפך. בשנים האחרונות הקיץ נהיה חם יותר משנה לשנה, מה שגרם גם לירושלמים שמעולם לא החזיקו מזגן, לרכוש אחד שכזה. זה הוביל לכך שטכנאי המזגנים בעיר הפכו לעסוקים במיוחד ובהחלט יש להם עבודה רבה. קורס טכנאי מזגנים בירושלים עושים רק במכללת מלט"ש! המכללה המקצועית ביותר שבה עובדים המרצים המקצועיים והטובים ביותר.

קורס טכנאות בירושלים והסביבה
מי שיש לו ידי זהב, מי שאוהב לפרק ולהרכיב דברים וכמובן לפתור תקלות עשוי מאוד להתאים למקצוע הטכנאי, מכל סוג שהוא. זה יכול להיות טכנאי מזגנים, טכנאי מחשבים, טכנאי מצלמות אבטחה ומה לא. במכללת מלט"ש שבירושלים תמצאו מגוון מסלולי לימוד טכנאות שיאתגרו אתכם ויכשירו אתכם לשמש כאנשי מקצוע בעלי ידע רב ביותר.

הכשרה לטכנאי גז בירושלים
טכנאי גז הוא מהמקצועות האלו שמחייבים הסמכה בכתב על מנת לעסוק בהם. ללא תעודה ממוסד מוכר, וללא ביצוע של מבחני הסמכת גז, לא תוכלו לשמש כטכנאי גז. תוכלו לעבור הכשרת טכנאי גז בירושלים בסניף של מכללת מלט"ש הנמצא בעיר. הלימודים במלט"ש יכשירו אתכם גם כדי לשמש כטכנאי גז אמינים ואחראים וגם יכינו אתכם כדי לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה.
להכוונה מקצועית חייג אלינו
או מלא פרטים ומומחה לימודים יחזור אליך בהקדם